Otul się spokojem domowej przystani z kolekcją akcesoriów do domu Home Classic

Spraw, by dom stał się Twoim azylem.
Otul się spokojem domowej przystani z kolekcją akcesoriów do domu Home Classic
Rituals Home Classic
13.09.2021
Katarzyna Lemanowicz

Rituals to coś więcej niż ekskluzywna pielęgnacja ciała. Od początku swojego istnienia, oprócz produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała, marka oferuje szeroką gamę akcesoriów do domu. Patyczki zapachowe oraz świece stworzono z myślą, aby każdy dom zmieniać w miejsce pełne spokoju, wyciszenia i relaksu. Dzięki unikatowemu designowi opartemu na wyjątkowym, żeberkowanym szkle o matowym wykończeniu, produkty te sprawdzą się jako elegancki dodatek do każdego wnętrza.

Rituals Home Classic - otul swój dom pięknym zapachem!

Dom to miejsce, które bez względu na porę dnia, czy pogodę, powinno sprawiać, że czujesz się dobrze. To przestrzeń, która zawsze powinna pielęgnować sferę wellbeing, będącą Twoim najprawdziwszym odbiciem. 

Rituals Home Classic

Napełnij swój dom troską i miłością, odkrywając piękno zapachów oraz świec Rituals, zaprojektowanych, by tworzyć ciepłą, serdeczną atmosferę wellbeing, która przywita Cię już u progu.

Gama produktów Home Classic oparta jest o 6 klasycznych zapachów kultowych kolekcji Rituals – od kwiatowego Ritual of Sakura, po relaksujący Ritual of Jing. Oprócz pięknego designu opakowań, Rituals zdecydował się na kilka ulepszeń z zakresu zrównoważonego rozwoju, obejmujących wprowadzenie w 100% szklanych butelek na patyczki zapachowe, przezroczystych butelek uzupełniających wykonanych z niebarwionego szkła, jak również stworzonego z kartonu opakowania zewnętrznego. Wszystkie wymienione elementy nadają się do recyclingu, co stanowi kluczowy element dla ekologicznego cyklu życia produktu.

Rituals Home Classic

Produkty ekskluzywnej kolekcji Rituals Home Collection można zakupić w sklepach stacjonarnych Rituals oraz online na stronie RITUALS.com

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie