"Mój pokój - moje zasady"

Jesienna kampania marki Jotex stoi pod hasłem „Mój pokój, moje zasady” i prezentuje kreatywne i inspirujące wnętrza, które przenoszą nas do kolorowego świata dziecięcej fantazji i niezależności.
"Mój pokój - moje zasady"
20.08.2021
Katarzyna Lemanowicz
Pokój dziecka odgrywa bardzo dużą rolę w jego życiu. Oczywiście musi być praktyczny, sprzyjać nauce, organizacji pracy, a przede wszystkim rozwojowi. Z drugiej strony powinno być to miejsce beztroskiej zabawy, pełne możliwości wyrażania siebie i gotowe na wielkie marzenia. W aranżacji takiej przestrzeni pomoże marka Jotex i kolekcja Mini.

"Mój pokój - moje zasady" kampanii marki JOTEX

Pokój ten powinien być miejscem zabawy i rozwoju. Miejscem, w którym dzieci mogą być dziećmi i wyrażać swoją radość z zabawy - mówi Lydia Göthberg, product manager Jotex Mini.
Jednym z głównych jesiennych trendów w urządzaniu pokoju dla dzieci są meble pokryte jasnym, miękkim, pluszowym materiałem, imitującym baranka. Taka wersja sofy, fotela czy pufy sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Zaokrąglone kształty mebli oraz ich mały gabaryt czynią je ustawnym uzupełnieniem wnętrza. Komfort i dobra organizacja przestrzeni to już połowa sukcesu.
Marka Jotex
W pokoju dziecka nie obowiązują żadne reguły! Tyczy się to również łączenia materiałów. W tym sezonie zestawienie pluszu z mosiężną ramą łóżka, chromowaną lampą i drewnianym blatem stolika umieszczonym na czarno-białym stelażu jest jak najbardziej w modzie.

Kolejnym trendem jest oczywiście kolor!

Tym razem przewodnim, pastelowym odcieniom towarzyszą żywe i odważne kombinacje barw. Przykładem może być połączenie pościeli w biało-pomarańczowe pasy lub jednolitej w kolorze lila z czarną, metalową ramą łóżka. Dodatkowo, zestawienie neutralnego, szarego dywanu z aksamitnym, ostro różowym pufem lub fotelem i szklanym stolikiem w kolorze indygo, nadaje wnętrzu charakteru. Barwy to kwintesencja tej kampanii, a Jotex uczy jak się nimi bawić. Skoro o zabawie mowa w ofercie produktowej nie zabraknie ekologicznych maskotek, frymuśnych figurek, plakatów z zabawnymi grafikami oraz puchatych dywanów, również tych o fikuśnych kształtach jak muszelka, chmurka czy niedźwiadek. Ma być kolorowo i zabawnie, tak, jak dzieci lubią najbardziej.
Mamy szeroki wybór i każdy znajdzie coś dla siebie mówi Lydia Göthberg.
Jotex
Cała kolekcja składa się z mebli, dekoracji i tekstyliów. Wszystko idealnie prezentuje się zarówno w komplecie, jak i wyróżnia stojąc osobno. Jotex oferuje produkty dla każdej grupy wiekowej, nawet dla noworodków. Tej jesieni marka wprowadza między innymi dużo nowości dla najmłodszych członków rodzin. W ofercie pojawiają się łóżeczka dziecięce, bawełniane baldachimy, kocyki dla niemowląt, przytulanki, grzechotki oraz miękkie maty do zabawy.
Jak zawsze w trosce o swoich klientów, również tych najmłodszych, Jotex zwraca bardzo dużą uwagę na materiały, których używa przy realizacji swoich artykułów. 100% bawełnianych produktów z kategorii pościel i kąpiel w kolekcji Mini posiada certyfikat GOTS. Zapewnia on, że towar wytworzony jest w sposób odpowiedzialny na każdym etapie produkcji począwszy od uprawy, zbierania poprzez obróbkę i wytworzenie bawełny. Tym samym zapewnione są dobre warunki pracy dla zatrudnionych na plantacjach i w fabrykach. W ofercie pojawią się również produkty pościelowe z Euroflaxu, czyli lnianej przędzy z certyfikatem European Flax.
Meble Jotex
Gwarantuje on pochodzenie lnu z upraw przyjaznym środowisku, gdzie proces twórczy odbywa się bez marnowania surowców, sztucznego nawadniania i stosowania roślin modyfikowanych genetycznie. Ponadto, wszystkie dywany będą stopniowo uzupełniane o bardziej ekologiczne włókna. Jotex kocha tkaniny i dokłada wszelkich starań, aby przyczynić się do ich bardziej zrównoważonej i sprawiedliwej produkcji.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Aga (Ocena: 5) 28.08.2021 01:43
Mój syn ma juz 10 lat i zawsze jak chce coś zmienić w jego pokoju, to pytam co by chciał. Na przykład ostatnio kupiłam mu dywan do pokoju, aby mógł bawić się swoimi autami i sam sobie wybrał wzór. O czystość się nie boje, bo w domu mamy roombę i na pewno dokładnie go odkurzy, muszę tylko syna przekonać aby swoje auta na ten czas ładnie poukładał na półce :D
odpowiedz
Polecane dla Ciebie