Familijne i w multipaku: lodowe nowości od E.Wedel!

Marka E.Wedel nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nowości z lodowego portfolio!
Familijne i w multipaku: lodowe nowości od E.Wedel!
fot. istock.com
16.07.2021

Tym razem do oferty marki E.Wedel dołączają lody w większym formacie – familijne oraz w multipacku. Nowości już wkrótce pojawią się w sprzedaży. Tym, co je wyróżnia,jest oryginalna wedlowska czekolada i fakt, że to idealne propozycje do dzielenia się przyjemnością z innymi.

Nowe lody od E.Wedel

Do szerokiego portfolio pysznych lodów E.Wedel już wkrótce dołączą lody familijne inspirowane wedlowskimi tabliczkami. Lody cechuje lekka, kremowa masa lodowa i oryginalna wedlowska czekolada. Co więcej, dwie propozycje zawierają unikalny sorbet, który doda orzeźwienia w cieplejsze dni. Są to warianty: śmietankowy z sorbetem truskawkowym i czekoladą mleczną oraz waniliowy z sorbetem malinowym i czekoladą gorzką. Trzeci smak lodów familijnych to lody śmietankowe z Peanut Butter i karmelową białą czekoladą.

Opakowania nowych lodów familijnych mają pojemność 700 ml, dzięki czemu idealnie nadają się do dzielenia z bliskimi. Ich kwadratowy pojemnik nawiązuje do designu opakowań wedlowskich tabliczek i unikalnego kształtu kostki czekolady E.Wedel.

Miłośników lodów inspirowanych kultowymi piankami ucieszy fakt, że w tym roku do oferty E.Wedel dołączy pierwszy multipak. Opakowanie zbiorcze zawierać będzie cztery sztuki lodów Ptasie Mleczko® na patyku 90 ml o smaku waniliowym z polewą z oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej o 64% zawartości kakao. Jego design i format nawiązuje do pianek o tym samym smaku.

Spróbujecie?

Lody E.Wedel Truskawka & Śmietanka, Peanut Butter & Śmietanka, Malina & Wanilia, sugerowana cena: 14,99 zł/700 ml

 
Multipak lodów Ptasie Mleczko® Waniliowe, sugerowana cena: 14,99 zł/360 ml
 
Materiał promocyjny
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie