A może tak urlop bez dzieci?

Kto z rodziców choć raz nie podśpiewywał z uśmiechem „wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni”?
A może tak urlop bez dzieci?
Manor House SPA
09.07.2021
Katarzyna Lemanowicz

I nie powinniśmy mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Kochamy swoje dzieciaki nad życie, nieba chcielibyśmy im przychylić, ale gdy one świetnie bawią się na obozach, koloniach lub u dziadków, możemy pomyśleć o urlopie bez nich.

Gdzie wybrać się na wypoczynek od rodzicielskich obowiązków?

Najlepiej do hotelu SPA dla dorosłych, takiego jak mazowiecki kompleks Manor House SPA. Dzięki temu, że najmłodsi Goście mają tu 12 lat, a zdecydowana większość odpoczywających to osoby dorosłe, możemy tu relaksować się w ciszy i spokoju niezmąconym ani przez nasze potomstwo, ani pociechy innych, do których zwykle mamy mniejszą cierpliwość niż do naszych własnych. A do tego po urlopie bez dzieci chyba wszyscy są lepszymi rodzicami.

Manor House SPA

Hotel Manor House SPA

Położony jest z dala od miejskiego pośpiechu i zgiełku, w otoczeniu przepięknego, 10-hektarowego parku i kojącej zmysły przyrody. Za względu na wysoką biowitalność, sięgającą nawet do 30 tys. Bovisów (neutralny poziom dla zdrowego organizmu to ok. 6500 j. Bovisa), jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności. Samo przebywanie na jego terenie wzmacnia siły życiowe, sprzyja regeneracji organizmu i dobremu nastrojowi.

Manor House SPA

W Manor House SPA, który od lat jest najlepszym holistycznym hotelem SPA w kraju, w czasie wakacji 2021 można wybrać ofertę specjalną WAKACJE W SPA (dłużej = taniej), która zawiera:

  • beztroski relaks w zaciszu rozległego, zabytkowego parku,
  • noclegi w stylowo urządzonych, cztero- i pięciogwiazdkowych pokojach,
  • dobroczynne dla organizmu sesje saunowe w Łaźniach Rzymskich,
  • relaksujące kąpieli w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą,
  • energetyzujące seanse w Komnacie Biowitalności,
  • koncerty na gongi i misy tybetańskie,
  • prozdrowotne seanse w Chacie Solnej,
  • smaczne posiłki w restauracji z kuchnią polską i wegańską.

Program Wakacje w Biowitalnym SPA

Obejmuje m.in.: poranne ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa, warsztaty edukacyjne nt. zdrowia, urody i długowieczności w ramach Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia®, korzystanie z sauny na podczerwień i sauny fińskiej w Witalnej Wiosce SPA, a w piątki odnowę biologiczną w tym niezwykłym SPA pod gołym niebem.

Manor House SPA

Koncert na gongi tybetańskie

Bez ograniczeń można czerpać z sił natury w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Ogrodem Zen, energetycznymi spiralą i labiryntem oraz Piramidą Horusa lub po prostu spędzić błogi czas w bliskości pięknej przyrody, pochodzić boso po trawie, poczytać w hamakach, na leżakach i w cieniu ogrodowych altan, korzystać z leśnych kąpieli (silwoterapia).

Manor House SPA

Warto wybrać się też na zabiegi w Gabinetach Bioodnowy, a w wybrane soboty wziąć udział w nocnym saunowaniu w Łaźniach Rzymskich. W pokojach z głębokimi wannami ofuro są dostępne kąpiele w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej, również w romantycznej wersji dla dwojga w wannach Duo Ofuro by Manor House. Co bardzo ważne w dzisiejszych czasach, w całym kompleksie jest woda ożywiana metodą Grandera, która może skutecznie zwalczać infekcje wirusowe i bakteryjne oraz poprawiać odporność organizmu.

Manor House SPA

W Manor House SPA łatwo wypocząć, naładować wewnętrzne akumulatory, wzmocnić zdrowie i poprawić samopoczucie, tak podczas samotnego pobytu, jak i weekendu z partnerem, przyjaciółką lub grupą znajomych. To idealne miejsce, by zadbać o temperaturę związku podczas romantycznego wyjazdu we dwoje.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.07.2021 14:44
Urlop bez dzieci nie jest niczym złym, o ile mają dobrą opiekę. Nasze odstawiamy na tydzień do dziadków na wsi, a sami lecimy enterem na tydzień do Egiptu. One będą miały rozrywkę, a my trochę oddechu :)
zobacz odpowiedzi (1)
Polecane dla Ciebie