4 pozycje seksualne na stojąco, które poprawią twoje życie erotyczne

Seks na stojąco może być naprawdę przyjemny.
4 pozycje seksualne na stojąco, które poprawią twoje życie erotyczne
fot. istock.com
30.06.2021
Dominika Stanisławska

Seks na stojąco jest świetnym sposobem na zbliżenie się do siebie partnerów – o ile wiesz, jak go najlepiej wykonać. Oto kilka wskazówek, jak sprawić, by seks na stojąco był łatwiejszy, gorętszy i bardziej niesamowity.
Zobacz więcej: 10 wskazówek, które sprawią, że twoje życie erotyczne będzie wystrzałowe!

4 pozycje seksualne na stojąco, które poprawią twoje życie erotyczne

#1 Jedna noga do góry

Stańcie do siebie twarzą w twarz. Poproś partnera, aby podniósł jedną twoją nogę. Jeśli utrzymanie prostej nogi jest niewygodne, zegnij ją w kolanie. Ta pozycja pozwala zachować równowagę podczas płytkiej penetracji i nie zmusza partnera do utrzymywania całego twojego ciężaru ciała. Pozycja przypomina gorącą scenę erotyczną z filmu i wygląda jak prawdziwa akrobacja, ale tak naprawdę wcale nie jest taka trudna.

seks
fot. istock.com

#2 Seks oralny na stojąco

Ty stoisz, a twój partner klęka przed tobą. Możesz rozłożyć nogi w kształcie litery „V” lub postawić jedną stopę na ramieniu partnera. Poświęć trochę czasu, aby znaleźć najlepsze ułożenie ciała, które na ciebie zadziała. Jest to pozycja, która celebruje kobiecą dominację i seksualność. To samo działa w drugą stronę. Ty możesz uklęknąć przed partnerem i uprawiać z nim seks oralny, kiedy to on jest nad tobą. Żeby podgrzać atmosferę może trzymać cię za włosy.

#3 Seks na krawędzi… stołu

Siedzisz na blacie lub stole, a partner stoi nad tobą. Stabilność daje partnerowi prosty dostęp do penetracji. Owiń nogi wokół ich talii, aby przyciągnąć go do siebie i przytrzymać. Niewiele jest rzeczy gorętszych niż leżenie na stole i rozkładanie nóg dokładnie przez partnerem. Ta pozycja działa dobrze, gdy między partnerami występuje różnica wzrostu. Takie ułożenie ciał pozwala również na bardzo głęboką penetrację.
Zobacz więcej: Rusza kampania „Strach ma wielkie oczy. Kieruj się zdrowiem w kobiecym interesie!”

#4 Tyłem do partnera

Stań przodem do ściany, używając jej do podparcia. Możesz stać prosto lub pochylić się, w zależności od tego, co jest wygodniejsze. Twój partner dokonuje penetracji od tyłu. Dla osób, które lubią mocne doznania polecamy wykorzystanie łazienki i lustra. Możecie się nawzajem oglądać i czerpać więcej przyjemności ze zbliżenia.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anna (Ocena: 5) 16.07.2021 12:29
podczas okresu też można się dobrze bawić, do tego są kubeczki menstruacyjne beppy cup
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2021 23:09
ważne żeby zabezpieczenie było, polecam diafragmę dopochwową Caya
odpowiedz
Polecane dla Ciebie