Chcesz spać spokojnie i zdrowo? Dzięki tej jednej rzeczy to możliwe!

Znacie właściwości jedwabnych opasek na oczy?
Chcesz spać spokojnie i zdrowo? Dzięki tej jednej rzeczy to możliwe!
fot. istock.com
23.06.2021
Katarzyna Lemanowicz
Jedwab nie tylko nie wyciąga wilgoć ze skóry, ale ma naturalne właściwości nawilżające, dzięki czemu opaski na oczy polskiej marki BILQUIS są idealnym materiałem dla skóry i oczu. Sen w nich to prawdziwy "beauty sleep". Naturalnie nawilżona skóra twarzy ma mniej linii i zmarszczek, co oznacza, że po przebudzeniu będziesz wyglądać pięknie. Inaczej jest z bawełną, która pochłania wilgoć i kremy zaaplikowane pod oczami zostają w opasce zamiast w naszej skórze.  

Jedwabne opaski na oczy - dlaczego warto w nich spać?

Jedwab jest tak delikatny, że nie odciska się na skórze i nie zostawia zmarszczek lub śladów, które mogą być spowodowane noszeniem innych rodzajów masek na oczy i zostają z nami czasami na kilka godzin po przebudzeniu.
Opaski na oczy wykonane z jedwabiu są przewiewne, koją twoją wrażliwą skórę, spowalniają procesy starzenia i zapewniają ci właściwy sen. Pomagają w zmniejszeniu cieni pod oczami oraz spowalniają proces starzenia się skóry. Jedwab jest całkowicie naturalny i hipoalergiczny oraz zawiera naturalne białko i szereg aminokwasów, które pozytywnie wpływają na skórę i zachodzące w niej nocą procesy.
Opaski na oczy
fot: Bilquis

Zdrowy i spokojny sen - tylko w ciemności

Czy wiesz, że już jedna noc przespana w jasnym pokoju może pogorszyć twój metabolizm, a stałe wystawienie na światło przed i podczas snu zwiększa ryzyko wielu innych chorób? Latem, kiedy bardzo wcześnie robi się jasno, a my nie mamy całkowicie zaciemniających zasłon, jedwabne opaski na oczy pozwalają nam dłużej pospać. Są idealne na czas, gdy trzeba „zablokować światło” jest to doskonały sposób na niezakłócony sen.
Jedwabne opaski na oczy
fot: Bilquis

Skóra z problemami? Postaw na jedwab!

Jedwabne maski do oczu są również genialne dla osób z podrażnieniami i chorobami skóry, takimi jak wypryski czy uczulenia. Delikatny materiał koi i łagodzi skórę. Naturalny jedwab nie przyciąga żywych alergenów, takich jak roztocza, ale też kurzu, pyłków i innych alergenów unoszących się w powietrzu. Jedwab jest naturalnie hipoalergiczny i doskonały dla osób cierpiących na alergie, pozytywnie wpływa na oddychanie i skórę.
Opaski polskiej marki BILQUIS to prawdziwe spa dla twoich oczu! Idealny pomysł na prezent. Jeśli zapragniesz więcej marka ma w ofercie dopieszczone w każdym calu piżamy i koszulki do spania oraz szlafroki w 100% z jedwabiu, także ręcznie malowanego.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie