Zastanawiasz się jak w dzisiejszych czasach zapewnić w swoim domu higieniczną czystość?

Chemia nie jest pożądana w naszych domach, zwłaszcza gdy mamy alergię, lub też po naszym domu biegają, lub raczkują, młodzi odkrywcy.
Zastanawiasz się jak w dzisiejszych czasach zapewnić w swoim domu higieniczną czystość?
21.06.2021
Katarzyna Lemanowicz

Detergenty zatem odpadają. Co więc wybrać? Ocet? Soda? Stare sprawdzone, babcine sposoby? Zapach octu nie jest najpiękniejszy a soda nie ma właściwości bakteriobójczych i wirusobójczych. Lepiej wybrać rozwiązanie nowoczesne. Na miarę dzisiejszych czasów. Warto wybrać parownicę Karcher!

Parownica Karcher - jakie są jej zalety?

Doskonałe warunki do życia dla wszystkich z wyjątkiem bakterii i wirusów (w tym koronawirusa) zapewnia w domu parownica Karcher. Usuwa, co potwierdzają badania naukowe, 99,99% bakterii spotykanych w domu oraz tyle samo wirusów nieodpornych na działanie wysokich temperatur, takich jak koronawirus. 

Linia parownic SC EasyFix niemieckiej marki pozwoli ci bez chemii, samą wodą z kranu, wyczyścić wszelkie wodoodporne powierzchnie. Czyli praktycznie całą kuchnie i łazienkę oraz podłogi.

Parownica Karcher

Z parownicą nie ma problemu z zapachem środków czyszczących. Powierzchnie są bezpieczne dla dzieci. Wolne od brudu i patogenów. Parownica znacząco podnosi komfort życia twój i twoich domowników.

Sprawdź koniecznie parownice Karcher i ciesz się życiem pełną parą!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie