Konkurs - wygraj sterylizator parowy z suszarką LOVI!

Weź udział i wygraj fantastyczne nagrody!
Konkurs - wygraj sterylizator parowy z suszarką LOVI!
16.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

Sterylizator parowy z suszarką to innowacyjny produkt w nowoczesnym wydaniu, który nie tylko sterylizuje butelki i smoczki, ale również je suszy, co zapewnia jeszcze większą higieniczność. W jednym urządzeniu dostępne są aż 3 programy, dzięki którym już w 20 minut butelki i akcesoria są wysterylizowane, suche i bezpieczne do ponownego użycia. Pasuje do większości typów butelek i akcesoriów. Urządzenie jest także bardzo pojemne, za jednym razem można w nim wysterylizować i wysuszyć co najmniej 4 butelki i 10 akcesoriów do karmienia.

Sterylizator parowy

Wytwarzana w sterylizatorze gorąca para dezynfekuje wnętrze butelek zabijając do 99,9% bakterii. LOVI sterylizator z suszarką to gwarancja bezpieczeństwa maluszka i wygoda oraz oszczędność czasu dla mamy.

Wygraj sterylizator parowy z suszarką marki LOVI

Każda SuperMama zgodzi się z, że gadżety ułatwiające codzienność i zapewniające maksimum bezpieczeństwa są na wagę złota. Mamy dla was niespodziankę - fantastyczny konkurs, w którym do wygrania są sterylizatory parowe z suszarką marki LOVI, a także smoczki z kolekcji Wild Soul, zawieszki do smoczków, butelki, a także kubeczki LOVI.

Nagrody za 1 i 2 miejsce:

LOVI

Nagroda za 3 miejsce:

LOVI

 

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że w dniach 13 maja do 17 maja do godz. 23:59 wyślesz na maila: [email protected] odpowiedź na pytanie: miejsce na świecie, które jako pierwsze chciałabyś pokazać swojemu dziecku, to...?

Ważne - wraz z odpowiedzią prześlij akceptację regulaminu!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie