Co sprawia, że mężczyźni stają się podnieceni?

Lista przypadkowych rzeczy, które podniecają facetów.
Co sprawia, że mężczyźni stają się podnieceni?
fot. istock.com
11.05.2021
Dominika Stanisławska

Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus - nie bez powodu tak często podkreśla się różnice między kobietami a mężczyznami. Lubimy inne rzeczy, inne czynności sprawiają nam radość, a także inne rzeczy nas podniecają. Co sprawia, że mężczyźni stają się podnieceni?
Zobacz więcej: 
Seks i spanie z dzieckiem - czyli wszystko o tym jak odzyskać sypialnię?

Co sprawia, że mężczyźni stają się podnieceni?

#1 Kiedy dzwonisz do niego zamiast pisać SMS-a

Pewność siebie kobiety, która dzwoni, żeby robić plany, zamiast pisać przez cały dzień, jest seksowna. Głos jest z natury bardziej atrakcyjny niż czytanie elaboratów.
co podnieca facetów?
fot. istock.com

#2 Kręcone włosy

Kręcone włosy są czymś w rodzaju dzikości. Wiele kobiet ma proste włosy lub specjalnie je prostuje. Jednak mężczyźni częściej zwracają uwagę na to, co rzadziej widzą.

#3 Kiedy stajesz się bezbronna

Mężczyźni lubią silne kobiety, ale warto pamiętać, że chodzi o siłę psychiczną, a nie fizyczną. Z tego powodu, gdy tylko poprosisz ich o pomoc, są chętni ci jej udzielić. Siła fizyczna to jedna z cech, która odróżnia mężczyzn od kobiet.

#4 Linie opalenizny

Ciężko stwierdzić, co takiego jest w tych liniach od bikini, które podniecają mężczyzn, ale naprawdę mają coś do zestawiania kolorów, które widzą. Większość ludzi, gdy się opala, wydaje się po prostu bardziej atrakcyjna.

#5 Okulary

Prawdopodobnie chodzi o wygląd bardziej akademicki, ale szczerze mówiąc, dobre okulary po prostu sprawiają, że twarz kobiety jest bardziej interesująca.

#6 Zapach damskich perfum

Węch jest najsilniejszym zmysłem związanym z pamięcią. Ponadto perfumy mają być atrakcyjne. Jeśli ktoś przechodzi obok i pachnie jak były partner lub kochanek, z pewnością każdy z nas się odwróci.

#7 Patrzenie na własne nagie ciało

Ludzie uwielbiają być nadzy, chociaż się do tego nie przyznają. Na pewno nie raz spojrzałaś na siebie w drodze pod prysznic w szczególnie na dzień dobry. Mężczyźni robią dokładnie to samo.
Zobacz więcej: Pocałunek w czasach pandemii: jaki stosunek mają do niego Polacy?

#8 Kiedy pojawiasz się w czerwonej sukience.

Badania pokazują , że jest to kolor najbardziej związany z podnieceniem. Następnym razem, gdy będziesz próbować kogoś uwieść, załóż czerwoną sukienkę.

#9 Umiejętność rozśmieszania go

Poczucie humoru jest zawsze seksowne. Można nawet powiedzieć, że najlepszą grą wstępną jest śmiech, ale to nieprawda. Najlepszą grą wstępną jest seks oralny.

#10 Zaufanie

Niewiele jest rzeczy bardziej seksownych niż kobieta wchodząca do pokoju i po prostu dominująca, otwarta, pewna siebie. Jest jak kocimiętka, ale dla mężczyzn.

#11 Dowcipne rozmowy

Dobra rozmowa jest seksowna. Przypomina zaawansowany flirt.

#12 Kiedy jesteś super pasjonatem swoich zainteresowań

Pasja do czegoś - czegokolwiek - jest po prostu seksowna. Pokazuje, że mamy własne zdanie i możemy oddzielnie spędzać czas. Daje niezależność.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie