Z tymi bezprzewodowymi słuchawkami praca zdalna będzie czystą przyjemnością!

Jabra Evolve2 65 - doskonałe połączenia i pełna elastyczność
Z tymi bezprzewodowymi słuchawkami praca zdalna będzie czystą przyjemnością!
Jabra Evolve2 65
09.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

Pracuj gdzie chcesz, z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym zapewniającym doskonałą jakość dźwięku!

Jabra Evovle2 65 to doskonałe rozwiązanie dla mobilnych i wymagających kobiet biznesu

To gadżet dla kobiet szukających stylowych i funkcjonalnych bezprzewodowych słuchawek. Idealnych podczas rozmów czy wideokonferencji, jak i w trakcie słuchania ulubionej muzyki. Te profesjonalne, wygodne i płynnie działające słuchawki z nowoczesnym designem, certyfikacją MS Teams i 37-godzinnym czasem pracy baterii gwarantują wyjątkową wydajność i duży komfort działania każdego dnia, niezależnie gdzie się znajdujesz. Dzięki zgodności ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications ułatwiają też bezproblemową współpracę ze zdalnie pracującymi zespołami.

Jabra Evolve2 65

Jabra Evolve2 65 – podaruj perfekcyjny dźwięk

Jabra Evovle2 65 to idealny prezent nadający się jednocześnie do intensywnej pracy, wciągającej rozrywki i relaksu. To zupełnie nowy standard, który zachwyci każdego. Doskonała propozycja dla mobilnych i wymagających osób, szukających stylowych, bezprzewodowych i funkcjonalnych słuchawek. Słuchawek idealnych podczas biznesowych rozmów czy wideokonferencji, zdalnej pracy i nauki, jak i w trakcie słuchania ulubionej muzyki. Te profesjonalne, płynnie działające słuchawki z nowoczesnym designem i 37-godzinnym czasem pracy baterii, gwarantują wyjątkową wydajność i duży komfort działania każdego dnia.

Zobacz więcej: [Super NEW] Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Jabra Evolve2 65 zaprojektowane dla pełnej elastyczności

Wyjątkowe rezultaty wymagają wyjątkowej jakości dźwięku, dlatego bezprzewodowe słuchawki Jabra Evovle2 65 to zupełnie nowy standard biznesowy w zakresie koncentracji i współpracy w otwartym biurze. Dzięki zaawansowanemu chipsetowi, technologii pasywnej redukcji hałasów, 3 profesjonalnym, strategicznie rozmieszczonym mikrofonom, potężnemu  głośnikowi o średnicy 40 mm i najnowszej technologię przetwarzania sygnału gwarantują one doskonałą jakość połączeń za każdym razem. Oferują wiodący w branży 37-godzinny czas pracy baterii, nowoczesny design, certyfikację Microsoft Teams , obsługę UC oraz 360-stopniową widoczność diody zajętości. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie