Czego nauczyliśmy się podczas oglądania Seksu w wielkim mieście?

5 wskazówek dotyczących przyjaźni.
Czego nauczyliśmy się podczas oglądania Seksu w wielkim mieście?
fot. instagram.com/sarahjessicaparker/
07.05.2021
Dominika Stanisławska

“Seks w wielki mieście” to kultowy już serial, który doczekał się swojej kontynuacji. Czego można się było nauczyć o przyjaźni, na podstawie relacji między bohaterkami?

5 wskazówek dotyczących przyjaźni

#1 Z prawdziwymi przyjaciółmi rozmawiasz o wszystkim

Najbardziej prawdziwe momenty w serialu to “pranie brudów”, którymi dzielą sie główni bohaterowie. Kiedy wychodzili, rozmawiali o swoim życiu miłosnym, a zwłaszcza o seksie. Chociaż życie seksualne nie zawsze jest szczegółowo omawiane, prawdą jest, że dobrzy przyjaciele dzielą się między sobą pozytywnymi i negatywnymi wiadomościami.

#2 Szczerość jest niezbędna

Jest to bardzo ważna część przyjaźni, ale złą stroną jest to, że trzeba być przygotowanym na to, że uczucia drugiej osoby mogą zostać zranione. Miranda powiedziała Carrie, że bardzo jej brakowało, gdy przeniosła się do Paryża. Bohaterka uczciwie wyjaśniła, co naprawdę myśli o tej sytuacji.

Zobacz więcej: „Seks w wielkim mieście” bez Kim Cattrall!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

#3 Przyjaciół należy utrzymywać na różnych etapach życia

Przez sześć sezonów każda z bohaterek miała do wykonania inne zadanie w życiu: podczas gdy dwie z nich miały dzieci, Carrie próbowała skupić się na swoich zainteresowaniach miłosnych, a Samantha myślała tylko o przygodach. Ich przyjaźń pozostała silna. To pokazuje, że mimo iż każdy obrał inną drogę, trzeba umieć odnaleźć się na różnych etapach życia. 

#4 Ważne jest, aby przyjaciele się wzajemnie wspierali

Życie Carrie zmieniło się, kiedy poznała Mr. Biga. Nie mogła przestać o nim myśleć, ale on nie był w stanie iść na kompromis oraz dobrze jej traktować, co spowodowało kilka problemów. Jej przyjaciele Samantha, Miranda i Charlotte widzieli to, a ponieważ chcieli, żeby Carrie była szczęśliwa, nie byli pewni, czy Mr. Big jest dla niej odpowiedni.
Zobacz więcej: 
"Seks w wielkim mieście". Wiemy, czy Mr. Big pojawi się w najnowszej odsłonie serialu!

#5 Przyjaciele nie zawsze dobrze przyjmują twoją radę

Ilekroć reszta grupy chciała udzielić Carrie rady na temat Mr. Big, ta miała problemy ze słuchaniem ich. Miranda cały czas doradzała Carrie, że musi zakończyć ten toksyczny związek. Nie możemy oczekiwać, że twój przyjaciel zrobi dokładnie to, czego chcesz, nawet jeśli chcesz mu pomóc i masz dobre intencje.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie