Co robić by seks w wannie był intymny i przyjemny?

5 najlepszych pozycji seksualnych do wykorzystania w wannie.
Co robić by seks w wannie był intymny i przyjemny?
fot. istock.com
27.04.2021
Dominika Stanisławska

Każdy, kto kiedykolwiek próbował seksu pod prysznicem wie, że nie jest to taka prosta sprawa, jak na filmach. Nawilżenie spływa, a niewiele przestrzeni nie pozostawia miejsca do popisu. Co robić, by seks w wanie był przyjemny? Które pozycje seksualne można wykorzystać?
Zobacz więcej: 
Seks i spanie z dzieckiem - czyli wszystko o tym jak odzyskać sypialnię?

5 pozycji seksualnych do wykorzystania w wannie

Zanim jednak przejdziesz ze swoim partnerem od słów do czynów, warto poznać kilka wskazówek. Przede wszystkim wanna jest bardzo romantycznym miejscem, a co za tym idzie, wcale nie musi dojść do penetracji, ale jeśli… To miej na uwadze, że lubrykanty i zabawki erotyczne też można wykorzystać w tym miejscu.

#1 Od tyłu

Ta pozycja seksualna świetnie nadaje się zarówno, gdy oboje jesteście podparci na kolanach, jak i stoicie. Można ją wykorzystać i w wannie, i obok niej. Pozycja od tyłu gwarantuje głęboką penetrację. Jeśli zdecydujecie się na seks od tyłu, warto mieć wodę poniżej poziomu pochwy.
Pozycja od tyłu gwarantuje głęboką penetrację. Jeśli zdecydujecie się na seks od tyłu, warto mieć wodę poniżej poziomu pochwy.
fot. istock.com

#2 Na jeźdźca od tyłu

Niech twój partner położy się w wannie, a następnie usiądź na nim okrakiem, plecami do jego twarzy. Pozycja ta jest świetna, bo możesz pieścić swojego partnera albo przejść do penetracji. Jeździec sprawdzi się też dobrze w małej przestrzeni, jaką jest wanna, dlatego jest chętnie wykorzystywany.

#3 Kwiat lotosu

Kwiat lotosu jest łatwą pozycją, bo nie tylko stymuluje łechtaczkę, ale pozwala na wykorzystanie zabawek erotycznych. Partnerzy siedzą do siebie twarzami. Ty oplatasz partnera nogami. Jest to zmysłowa pozycja, która skupia się na powolnej przyjemności, a nie na jak największej liczbie ruchów i głębokiej penetracji.

#4 Na misjonarza

Klasyczna pozycja, która pozwala na osiągnięcie orgazmu w dość krótkim czasie obu stronom. Jeśli twoja wanna jest na tyle duża, że twoje stopy sięgają końca to dobrze dla was. Możecie w tej pozycji użyć wibratora. W dodatku misjonarz w wannie jest naprawdę intymny i jest dobrym wstępem do dalszych zabaw w sypialni.
Zobacz więcej: 
Udawany orgazm - dlaczego to robimy?

#5 Masturbacja

Usiądźcie do siebie po przeciwległych stronach wanny, twarzami do siebie i użyjcie zabawek erotycznych lub prysznica do masturbacji. Macie spore pole do popisu, bo możesz dowiedzieć się, gdzie twój partner lubi się dotykać i co go podnieca. Wiele z tego, co podnieca ludzi, to elementy wizualne, więc stworzenie własnego pokazu erotycznego może być niezwykle gorące.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 24.02.2022 18:29
Widać, że autorka nie ma pojęcia o czym pisze. Pozycja dobra dobra w wannie i obok niej, gdy wody mało itp... Więc pytanie po co w wannie... Dodatkowo opór jaki stawia woda oraz chlapanie - już widzę tą przyjemność i łazienkę pełna wody. A pozycja ostatnia sztos :D
odpowiedz
Polecane dla Ciebie