[AKTUALIZACJA - wyniki konkursu] Wygraj ekspres do kawy - Philips 4300 LatteGO!

Sprawdź co należy zrobić, żeby wygrać w konkursie!
[AKTUALIZACJA - wyniki konkursu] Wygraj ekspres do kawy - Philips 4300 LatteGO!
26.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

Wyniki konkursu!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że laureatką i tym samym dumną posiadaczką ekspresu do kawy marki Philips została Monika Stuyven.

Codziennie rano myśl o pysznym latte jest dla mnie tym co konkretnie motywuje mnie do działania. Każda z nas lubi co innego i niezależnie jaką kawę wybieramy, to jej zapach roznoszący się po całym domu kusi i napawa optymizmem. 

Żeby umilić wam te codzienne "kawowe" rytuały mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest fantastyczny ekspres do kawy Philips 4300 LatteGO!

Philips 4300 LatteGO - jakie ma zalety?

Dobry ekspres do kawy to inwestycja na lata, dlatego warto jest się dobrze zastanowić przed zakupem. Pierwszy krok to odpowiedzenie sobie na pytanie o ulubioną kawę. Jeśli lubisz kawy z mlekiem, musisz wiedzieć, że wiele ekspresów może je dla Ciebie zrobić, ale nie każdy system mleczny jest tak samo skuteczny. Ekspres Philips 4300 LatteGo robi nie tylko wyśmienite mleczne kawy z idealnie spienioną pianką, ale jest też bardzo prosty w obsłudze - system mleczny LatteGo można łatwo wyczyścić w zaledwie 15 sekund.

Philips - ekspres do kawy

Philips 4300 LatteGO może zrobić osiem różnych napojów kawowych, od gładkiego espresso po spienione cappuccino, czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Ekspres pomoże też zapamiętać upodobania Twoje i najbliższej osoby: możesz stworzyć dwa profile użytkownika, aby zachować preferencje takie jak moc, temperatura, ilość kawy czy mleka, dzięki czemu za każdym razem będziesz mieć idealną kawę.

Ekspres Philips 4300 ma wbudowany ceramiczny młynek, który mieli kawę z największą precyzją, wydobywając z ziaren 100% aromatu. W dodatku taki młynek jest bardzo wytrzymały - pozwala przygotować aż 20 tys. filiżanek najwyższej jakości kawy. Pamiętaj też, że na smak espresso wpływa też grubości mielenia kawy. Regulacja grubości mielenia ziaren pozwala na dopasowanie mocy i aromatu kawy do własnych preferencji.

Philips 4300 LatteGo

Philips 4300 został zaprojektowany tak, by jego obsługa była intuicyjna. Najważniejsza funkcja ekspresu: przygotowanie doskonałej kawy, wymaga naciśnięcia jednego guzika i potwierdzenia. Takie rozwiązanie sprawia też, że ekspres ma wyjątkowo atrakcyjny wygląd i zachwyca nawet wtedy, kiedy nie robi kawy – wizualnie.

Ekspres do kawy Philips

Philips 4300 ma to bardzo szybki w czyszczeniu system spieniania mleka - składa się on tylko z dwóch części i nie ma ukrytych rurek, dzięki czemu można go opłukać pod kranem lub umieścić w zmywarce.

KONKURS!!!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj ekspres Philips 4300 LatteGO! Co należy zrobić, żeby wziąć udział w naszym konkursie?

Wystarczy, że wyślesz na maila odpowiedź na poniższe pytanie wraz z akceptacją regulaminu: [email protected] odpowiedź na poniższe pytanie...:

Gdyby kawa odzwierciedlała twój charakter, byłaby…?

Liczymy na kreatywność, dobry humor i zaangażowanie.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 26 kwietnia do jutra - 27 kwietnia do godz. 23:59! Zwycięzcę ogłosimy najpóźniej w dniu 28 kwietnia - do końca dnia. O wygranej powiadomimy zwycięzcę mailowo!

WAŻNE!

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem i punktem dotyczącym: nagrody i zasad jej odebrania!

Czekamy na wasze odpowiedzi - czas start!

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie