[Super NEW] Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce

Do sprzedaży w Polsce trafiły 4 nowe warianty kolorystyczne Jabra Elite 85t
[Super NEW] Jabra Elite 85t w nowym wydaniu już w Polsce
26.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

Jabra Elite 85t, dzięki najnowszej aktualizacji, otrzymuje wsparcie dla Amazon Alexa.

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite 85t. Aktualizacja jest możliwa dzięki aplikacji Jabra Sound +, która za pomocą jednego przycisku zapewnia obsługę asystenta głosowego Amazon Alexa. Do sprzedaży w Polsce trafiły też nowe warianty kolorystyczne Jabra Elite 85t: złoto–beżowy, miedziano-czarny, czarny i szary.

Aktualizacja Jabra Elite 85t - jakie nowości?

Jabra po raz kolejny wzbogaca możliwości zestawu słuchawkowego Jabra Elite 85t, dodając funkcję asystenta głosowego Amazon Alexa, dostępnego za pośrednictwem jednego przycisku. Użytkownicy mogą pobrać najnowszą aktualizację oprogramowania na iOS i Androida za pomocą aplikacji Jabra Sound + i wskazać Alexę jako preferowanego asystenta głosowego.

Proces zmiany ustawień jest dość prosty i jest dostępny właśnie w aplikacji Sound+. Tutaj można wybrać asystentów głosowych zaznaczając Amazon Alexa na liście dostępnych opcji. Użytkownicy muszą również mieć aplikację Amazon Alexa na swoim telefonie.

Słuchawki Elite 85t już wcześniej obsługiwały funkcje asystentów, takich jak Siri® i Google Assistant™. Posiadacze Jabra Elite 85t mogą teraz używać Amazon Alexa do m.in. konfigurowania różnych procedur za pomocą poleceń głosowych, dzwonienia do kontaktów, proszenia o wskazówki i powiadomienia pogodowe, czy też kontrolowania ulubionej muzyki w Spotify. 

Jabra Elite 85t

Jest to druga aktualizacja oprogramowania wprowadzona dla użytkowników Jabra Elite 85t. Pierwsza została udostępniona w lutym tego roku i przyniosła trzy nowe funkcje, umożliwiające znalezienie najlepszego dopasowania (MyFit), nazwanie zestawu słuchawkowego i zwiększenie możliwości przełączania trybów dźwięku przyciskami na słuchawkach.            

Nowe wersje kolorystyczne Jabra Elite 85t w Polsce

Do sprzedaży w Polsce trafiły też nowe wersje kolorystyczne słuchawek dousznych Jabra Elite 85t: złoto-beżowy (Gold Beige), miedziano-czarny (Copper Black), czarny (Black) i szary (Grey). Użytkownicy Elite 85t  mogą cieszyć się teraz wyjątkową jakością połączeń, nieskazitelną jakością dźwięku, w pełni regulowaną funkcją Jabra Advanced ANC™ oraz nową kolorystyką zestawu, którą mogą w pełni dopasować do swojego osobistego stylu.

Jabra Elite 85t — ceny i dostępność

Jabra Elite 85t w Polsce są dostępne w wybranych sieciach handlowych w cenie od 899 PLN w 5 kolorach: Titanium Black, Black, Copper Black, Grey, Gold Beige.

Jabra Elite 85t

Jabra Elite 85t — najważniejsze funkcje i dane techniczne

 • Kompaktowa konstrukcja i owalne silikonowe wkładki EarGels™ zapewniają solidne i wygodne dopasowanie
 • Specjalny chip do ANC, który skuteczniej eliminuje hałasy z otoczenia
 • Regulowana aktywna redukcja szumów z dwoma suwakami: od pełnej ANC po pełny podsłuch
 • Najwyższa jakość dźwięku rozmów w dowolnym miejscu, dzięki wykorzystaniu technologii z sześcioma mikrofonami i ochronie przeciwwiatrowej
 • Aktywna redukcja szumów przy użyciu 4 mikrofonów wewnątrz i na zewnątrz słuchawek
 • 12-milimetrowe głośniki emitujące donośny dźwięk i mocne basy
 • Półotwarta konstrukcja umożliwiająca naturalny odsłuch dźwięku
 • Wytrzymałość o stopniu IPX4 i dwuletnia gwarancja* odporności na kurz oraz wodę
 • Działanie baterii nawet przez  5,5 godziny lub do 25 godzin przy użyciu etui ładującego (z włączoną funkcją ANC) i do 7 godzin lub łącznie 31 godzin z wyłączoną funkcją ANC
 • Certyfikat zgodności ze standardem ładowania bezprzewodowego Qi i kompatybilność ze wszystkimi ładowarkami Qi
 • Regulowany korektor dźwięku w aplikacji Sound+ doskonali brzmienie muzyki
 • Aktywni asystenci głosowi. Słuchawki Jabra Elite 85t są dostępne z wbudowaną Alexą oraz współpracują z Siri® i Google Assistant™
 • Bluetooth 5.1
 • Funkcja MyControls umożliwia konfigurowanie przycisków oraz Jabra MySound do indywidualnej regulacji dźwięku
 • MyFit w aplikacji Sound+ zapewnia najlepsze możliwe dopasowania i szczelność słuchawek
 • Możliwość personalizacji nazwy słuchawek Jabra Elite 85t

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie