Nastrój się na piękno i...

...celebruj każdą chwilę!
Nastrój się na piękno i...
fot. istock.com
14.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

GANCIA jako jeden z pierwszych producentów na świecie wprowadziła na rynek Prosecco D.O.C Rose. To wino musujące tworzone przy udziale winogron szczepów Glera i Pinot Nero i fermentowane wtórnie w stalowych tankach przez pełne dwa miesiące. Jego smak to charakterystyczny dla wina prosecco owocowo-kwiatowy bukiet, z dodatkiem aromatów z czerwonych owoców: truskawek i malin. Wielowymiarowy smak oraz jasny, delikatnie różowy kolor,  świetnie współgra ze smakami kuchni śródziemnomorskiej, idealne jako aperitif, wzniesienie toastu w ważnej chwili czy jako prezent dla bliskiej osoby.

Dostrzeż piękno z Gancia Prosecco D.O.C Rose

Piękno odgrywało zawsze kluczową rolę w historii marki GANCIA, kształtowaniu się jej charakteru, a także produkcji  i promocji jej win Nie bez powodu hasłem marki jest „Nastrój się na piękno!”, które podkreśla wyjątkowy styl życia. Zachęca do patrzenia na świat  by dostrzec piękno we wszystkich aspektach, a żeby je  zobaczyć wystarczy się tylko rozejrzeć. Marka swoje wymiary piękna wyraża przez piękno tradycji i piękno produktu w wyjątkowym opakowaniu. To także piękno chwili, jakie przeżywamy, kiedy w gronie przyjaciół i bliskich delektujemy się smakiem wariantów marki GANCIA. To wreszcie piękno samego wina, o wyjątkowym kolorze i delikatnych bąbelkach.

Gancia Prosecco

GANCIA to najstarsza włoska marka wina musującego z niemal 170-letnią historią. Marka jest nierozerwalną częścią narodowego dziedzictwa i stylu życia Włoch, od lat łączy bogatą tradycję procesu produkcyjnego z unowocześnionym podejściem ekspertów. Emanacją tradycyjnej produkcji jest proces dojrzewania i leżakowania win GANCIA w historycznych piwnicach House of Gancia w Canelli, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie