Kobiety ujawniają, czego oczekują po pandemii

Co będziemy robić, gdy pandemia się skończy?
Kobiety ujawniają, czego oczekują po pandemii
fot. istock.com
13.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • za czym tęsknią mamy;
  • jakie czynności sprawiają kobietom najwięcej radości.

Wielu z nas marzy już o powrocie do normalności. Szczepienia idą powoli do przodu, dni robią się coraz cieplejsze, więc coraz trudniej będzie usiedzieć w domu. Za czym najbardziej tęsknią SuperMamy?
Zobacz więcej: 
Chwalisz dziecko? To przestań!

#1 Obiad w restauracji (z dziećmi lub bez)

Tak, jest to niehigieniczne, ale kto z nas tego nie robił? Będzie można wejść do jakiej się chce restauracji, poczuć zapach szykowanych dań, zjeść przy stole wśród innych osób, a po posiłku posiedzieć jeszcze chwilę przy stole. 

#2 Wyjść na randkę z mężem

Randki tylko w domu lub aucie mimo że są dobrą alternatywą, to nie zastąpią wyjścia do kina, na koncert, czy do teatru. Coraz więcej osób nie może już wysiedzieć w domu, a ładna pogoda nie ułatwia trzymania dyscypliny w kwestiach zachowywania dystansu.
Będzie można wejść do jakiej się chce restauracji, poczuć zapach szykowanych dań, zjeść przy stole wśród innych osób, a po posiłku posiedzieć jeszcze chwilę przy stole. 
fot. istock.com

#3 Wyjście z koleżankami

Odkąd wszystko jest zamknięte, a opieka nad dzieci to nieustanne zajęcie, wiele z nas marzy o wieczorze z koleżankami. Nic tak nie napawa optymizmem i pozytywną energią, jak babskie spotkanie. 

#4 Cieszyć się życiem tak jak kiedyś

Każda z nas chce stanąć przed lustrem i zobaczyć “siebie” sprzed pandemii. Niektóre z nas przytyły, inne urodziły dziecko lub wzięły skromny ślub, ale wszyscy tęsknimy za emocjami, które były w nas wcześniej.

#5 Napicie się alkoholu i niezdrowe jedzenie

O wiele trudniej napić się przy dziecku, aby nie nauczyć go, że dorośli spotykają się po to, aby pić. Okazuje się, że spora część kobiet tęskni za piciem wina z partnerem lub spotkaniu się ze znajomymi, w większym gronie, aby się pobawić.

#6 Wyjście do teatru

Oglądanie spektaklu w otoczeniu publiczności i obcowanie z aktorem na żywo, to naprawdę niesamowite doświadczenie. Wielu z nas nadal nie może się pogodzić z zamkniętymi miejscami kultury.
Zobacz więcej: 
Początki dyscypliny - co warto wiedzieć?

#7 Wsiąść do pociągu…

Poza możliwością prowadzenia normalnego życia tęsknimy także za podróżowaniem. Przed ponad rokiem wykupienie wycieczki za granicę było czymś zupełnie naturalnym. Dziś jednak wielu z nas wybiera wakacje w kraju, bo sytuacja za granicą jest różna, a egzotyczna podróż może wcale nie dojść do skutku.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie