6 pomysłów na randkę w aucie

Co robić, gdy nie ma gdzie wyjść?
6 pomysłów na randkę w aucie
fot. istock.com
08.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • jak randkować w samochodzie;
  • jakie aktywności można podjąć, podczas randki w aucie.

Lockdown został wydłużony do 18 kwietnia. Chociaż pogoda nie zachęca do wychodzenia, to nadal masz prawo randkować ze swoim partnerem. Oto 6 pomysłów na randkę w aucie.
Zobacz więcej: 
Jak naprawić "wypalającą się" miłość w związku?

6 pomysłów na randkę w aucie

#1 Kino samochodowe

Od czasów pandemii przybyło kin samochodowych, co tylko cieszy fanów różnego rodzaju filmów. Weźcie koc i przekąski, aby przytulić się pod kocem lub okryć, gdy noc jest chłodniejsza. Będziesz ze swoim partnerem w ciepłym i intymnym otoczeniu, a ponadto nie doprowadzisz nikogo do złości, jeśli będziecie rozmawiać podczas filmu.
Będziesz ze swoim partnerem w ciepłym i intymnym otoczeniu, a ponadto nie doprowadzisz nikogo do złości, jeśli będziecie rozmawiać podczas filmu.
fot. istock.com

#2 Randka na seks w aucie

Seks w aucie kojarzy się z porywam młodzieńczych lat, kiedy wiele osób wstydziło przyprowadzić swoją sympatię do domu, ale wcale nie musi tak być. Może to być jednak sposób na spróbowanie czegoś nowego, jeśli do tej pory raczej nie byliście parą, która eksperymentuje. Zaparkujcie w odosobnionym miejscu i stwórzcie kolejne szalone wspomnienie.

#3 Znajdźcie kolorowo oświetloną okolicę

Sezon świąteczny już za nami, a lampek ozdobnych zostało niewiele, ale to nie powód do smutku. Poszukajcie okolicy, która nadal rozbłyska dzięki lampkom lub znajdźcie osiedle, na którym mieszkańcy sami dbają o romantyczny klimat. Możecie przejechać się tam autem lub udać się na spacer. W tak pięknych okolicznościach na pewno nie będzie wam za zimno.

#4 Karaoke w aucie

Włączcie swoje ulubione piosenki i śpiewajcie. Nie przejmujcie się tym, że fałszujecie, a po prostu cieszcie się i chwilą, i sobą. Zróbcie występ w duecie albo solo. Co więcej, możesz poprosić partnera, aby włączył piosenkę, która przypomina mu o tobie lub poproś o włączenie piosenki, która kojarzy się z dzieciństwem. Ty możesz zrobić dokładnie to samo.

#5 Malownicza wycieczka samochodowa

Czasami najlepsza randka to taka, która jest najprostsza. Udajcie się razem na przejażdżkę autem, a jazdę zamieńcie w randkę. Wybierzcie malowniczą trasę, aby podziwiać widoki i w razie co móc się zatrzymać i wysiąść z samochodu, aby cieszyć się krajobrazem.
Zobacz więcej: 
Kilka pomysłów na randkę z partnerem w czasie pandemii

#6 Kolacja za kierownicą

Wyjście na kolację jest teraz dość problematyczne - delikatnie mówiąc. Możecie sami zamówić jedzenie i zjeść je razem w aucie. Nie tylko fast foody są otwarte. Można wziąć posiłek na wynos i pojechać w romantyczne miejsce.

Co sądzicie o randce w aucie?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie