TA seks-pozycja sprawi, że osiągniesz nowe szczyty orgazmu!

Pozycja seksualna, którą oboje pokochacie.
TA seks-pozycja sprawi, że osiągniesz nowe szczyty orgazmu!
fot. istock.com
07.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • jak wygląda pozycja seksualna orła;
  • dlaczego pozycja seksualna orła jest przyjemna.

Seks jest przyjemny i każdy o tym wie. Można go urozmaicać dzięki przebraniu, odgrywaniu ról lub używaniu zabawek. Jeśli jednak ani ty, ani twój partner nie jesteście na to gotowi, a oboje chcecie osiągnąć nowe szczyty, wypróbujcie pozycję orła. 
Zobacz więcej: 
Czy jeden stosunek w tygodniu wystarczy, by osiągnąć życiową satysfakcję i zadbać o zdrowie?

Pozycja seksualna orzeł - zalety

Orzeł jest idealny do głębokiej penetracji ze względu na dużą siłę nacisku w tej pozycji. Obie strony są zadowolone, bo mocne pchnięcia powodują przyjemne uczucie. W tej pozycji jest dobry dostęp do okolicy sromu i łechtaczki. Można używać palców lub zabawki, aby stymulować łechtaczkę. Kolejna rzeczą jest to, że będziesz wyglądać bardzo seksownie w tej pozycji, która dobrze wpisuje się w dominację partnera. Do wykonania tej pozycji nie potrzeba dużo wysiłku, a satysfakcja z tak odbytego stosunku jest ogromna. Wyglądasz gorąco, czujesz się świetnie i nie pocisz się. O to właśnie chodzi.

Jeśli pozycję orła wykonujesz pierwszy raz, pamiętaj o tych krokach:

#1 Rozluźnij się

Wiele osób będzie miało trudności z rozłożeniem nóg, zwłaszcza przez dłuższy czas. To zupełnie normalne. Zamiast trzymać nogi prosto w kształcie litery „V”, spróbuj zgiąć je w kolanach, na kształt pozycji szczęśliwego dziecka z jogi. Może to odciążyć wewnętrzne mięśnie ud. Możesz nawet zbliżyć kolana do bioder partnera, czyli do pozycji misjonarskiej. Rób to, co wydaje ci się najlepsze i najwygodniejsze dla twojego ciała.
Zobacz więcej: 
Dlaczego po seksie niektórzy czują się przygnębieni?

#2 Rozciągnij się

Rozciągnięcie się przed wskoczeniem do łóżka jest tak samo ważne jak przed siłownią. Może sprawić, że seks będzie lepszy, a bardziej akrobatyczne ruchy będą prostsze. Rozgrzewka ciała i mięśni, nie będzie szokiem dla organizmu, gdy postanowicie zmienić pozycję. Seks jest jak każdy inny sport. Rozciąganie jest koniecznością, aby uniknąć kontuzji.

#3 Podłóż poduszkę pod lędźwie

Dodatkowe podparcie dla pleców będzie nie tylko dla was wygodne, ale dłużej będziesz w stanie leżeć w tej pozycji. Czasami niewielkie uniesienie bioder poprawia jakość stosunku - tak może być w tym wypadku.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
julia (Ocena: 5) 25.06.2021 15:22
Właśnie dochodzę do siebie po zabiegu usuwania endometriozy w szpitalu medicover, w końcu seks nie będzie wiązał się z bólem jakiego doświadczałam podczas zbliżenia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2021 12:51
Dla mnie prawie każda pozycja jest super. Miałam problemy z orgazmem ale to tylko przez strach przed wpadką, odkąd mam tabletki vines to się już nie zdarza.
odpowiedz
Gdzie szukać MIŁOŚCI ? Białystok (Ocena: 5) 09.04.2021 12:09
Ha Zapomniał jak to jest .. Od ponad 2 lat SAM .. w samotności .. Choć spotyka na ulicy .. Kobiety .. to żadna na niego nie spojrzy Przychylnym okiem .. I tak zastanawia się Dlaczego ? Czy ONE nie mają SERCA ?.. Nie szukają MIŁOŚCI ? Dlaczego MŁODE KOBIETY są TAKIE .. Rozumiem starsze .. są mężatkami ale te wolne i wyzwolone ? O co im chodzi ? Kasą nie śmierdzi TO OLEJE GO .. czy tak myślą ? GDZIE POZNAĆ SAMOTNĄ PANNĘ aby tego chciała .. Pozdrawiam z Podlasia Miłego Dnia
odpowiedz
white eagle (Ocena: 1) 08.04.2021 17:17
To teraz misjonarz z zarzuceniem nazywa się orzeł? Mnie to uczyli, że poduszkę to się podkłada przy defloracji. Straszyli, że przy tym dziewczyna może się wykrwawić, no i nic, raz mi się to zdarzyło i nic nie mówiła, że ją bolało, może tak mnie lubiła, że kłamała, no nie powiem, że to był najbardziej udany seks, ale człowiek uczy się całe życie. W sumie nic nowego, ja już takiego "orła" robiłem.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie