Wiosenne porządki bez zmęczenia? - Tak, to możliwe!

Coraz częściej słońce zagląda nam do mieszkań, przypominając, że czas na mycie okien i odkurzanie nawet tam, gdzie wzrok nie sięga.
Wiosenne porządki bez zmęczenia? - Tak, to możliwe!
Philips
12.03.2021
Katarzyna Lemanowicz

Po pierwsze: czas pracy. Sprzątanie nie będzie efektywne, jeśli odkurzenie będzie trzeba rozłożyć na raty i tracić cenne godziny na ładowanie. Wybierając odkurzacz często koncentrujemy się na czasie pracy z maksymalną mocną i zastanawiamy się, czy na przykład 28 minut to wystarczająco dużo, żeby posprzątać całe mieszkanie. 28 minut pracy w trybie turbo to czas pracy osiągalny obecnie tylko dla odkurzacza Philips Aqua 8000 i jest to wystarczająco dużo, żeby posprzątać całe mieszkanie.

Odkurzacz Philips Aqua 8000

W tym czasie można odkurzyć nawet 125 m2 powierzchni – czyli cały dom. Warto jednak nie koncentrować się tylko na tej wielkości. Tryb ekonomiczny pracy jest też skuteczny, ale bardziej wydajny pod kątem zużycia energii. W przypadku odkurzacza Philips Aqua 8000 z baterią litowo-jonową oznacza to pracę przez 80 minut na jednym ładowaniu.

Odkurzacz Philips

Odkurzanie bez granic

Wiosenne porządki to drobiazgowe i dokładne sprzątanie, więc odkurzacz powinien sprostać temu wyzwaniu. Dobre urządzenie dotrze nawet pod niskie meble i pomoże w czyszczeniu takich detali jak listwy przypodłogowe. Philips Aqua 8000 jest w tym wyjątkowo skuteczny, bo lekko się nim manewruje i zmieści się niemal wszędzie. Dodatkowo ma oświetlenie LED, dzięki któremu namierzysz każdy kurz i zobaczysz, jak skutecznie sobie z nim radzi. Unikalna nasadka 360°, zasysająca brud z każdej strony, zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze! To rozwiązanie powinno szczególnie ucieszyć alergików, którym zależy na pozbyciu się również tego brudu, którego zwykle nie widać. Wybierając odkurzacz pamiętajmy, że koniecznością w dzisiejszych czasach jest też zestaw do samochodu – ze specjalnymi końcówkami odkurzanie jest łatwe, szybkie i skuteczne, a przecież o to nam chodzi przy sprzątaniu.

Philips odkurzacz

Odkurzacz Philips Aqua 8000 - do zadań specjalnych

A gdyby tak móc od odkurzacza oczekiwać więcej i z pomocą jednego urządzenia nie tylko odkurzyć, ale i umyć podłogę? Philips Aqua 8000 to innowacyjny odkurzacz, który oszczędza twój czas i siły. Unikalna nasadka Aqua nie tylko odkurza, ale także wyciera kurz, brud i plamy za jednym zamachem. Zastosowany system kontroluje uwalnianie wody, aby zachować optymalną wilgotność na wszystkich twardych podłogach podczas sprzątania. Do mycia możesz użyć zwykłej wody z kranu lub ulubionego detergentu, aby usunąć do 99%

Odkurzacz Philips Aqua 8000 pozwala ci sprzątać tak, jak lubisz. Za pomocą inteligentnych wyświetlaczy cyfrowych możesz zawsze sterować silnikiem i dostosowywać jego prędkość do swoich potrzeb. Inteligentny wyświetlacz cyfrowy informuje o konieczności wyczyszczenia filtra. Wskaźnik czyszczenia filtra ułatwia konserwację urządzenia, zapewniając jego najwyższą wydajność. Twój pomocnik sprzątania sam podpowiada ci, co robić, żebyście mogli współpracować jak najdłużej. 

 

Rekomendowane ceny serii 8000 wynoszą teraz:

XC8149/01 – 2 669 PLN

XC8147/01 – 2 569 PLN

XC8049/01 – 2 289 PLN

XC8045/01 – 2 149 PLN

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Hania (Ocena: 5) 17.03.2021 07:57
Pewnie, że możliwe ja posiadam irobota i on mi je ułatwia. Tak samo jak zmywarka, do której wstawiam wszystkie szklanki, kieliszki talerze, które stoją w witrynach w salonie.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie