SuperMama w SuperMiejscu

Za co pokochałam Hotel Manor House?
SuperMama w SuperMiejscu
fot. Instagram @manor_house_spa
16.03.2021
Dominika Stanisławska

Spokój, cisza, relaks i opieka, to coś czego potrzebuje każda z nas. Codzienne obowiązki, stres i pandemia skutecznie utrudniają osiągnięcie ZEN, zwłaszcza, gdy wokół jest nie tylko praca, ale i dzieci

Hotel Manor House SPA

Z tego powodu każda chwila dla siebie w urokliwym miejscu jest na wagę złota. Nawet dwa dni w ciszy i spokoju potrafią pozytywnie nastroić na długi czas, szczególnie gdy przyjeżdża się do miejsca, gdzie biowitalność i holistyczne podejście są na pierwszym miejscu. Takim miejscem jest hotel Manor House SPA.
Tam po dwóch dniach przebywania można pozytywnie nastroić się na kolejne tygodnie. Wszystko wysokiemu poziomowi biowitalności. Na terenie Manor House jest aż 30 tys. jednostek w skali Bovisa, gdzie przeciętnie jest ich tylko 6,5 tys. Jeden weekend w hotelu Manor House SPA wystarczy, aby do pełna naładować akumulatory.
Nie tylko poziom biowitalności ma znaczenie, bo także w SPA może doświadczyć wielu zabiegów paramedycznych, które koją nerwy i wyciszają. Podejście do ciała i ducha zaczyna się już w apartamentach, gdzie na gości czekają kąpiele ofuro.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na relaks z koleżanką lub partnerem, to Hotel Manor House jest dla ciebie. Co ważne, dzieci poniżej 12. roku życia nie są wpuszczane, dlatego relaks, cisza i spokój są doceniane jeszcze bardziej.

Mój weekend w hotelu Manor House SPA

Jako pracująca mama doskonale wiem, jak trudno znaleźć chwile tylko dla siebie. Dlatego kiedy pojawił się pomysł weekendowego wyjazdu do hotelu Manor House SPA nie wahałam się za długo. Spakowałam najpotrzebniejsze rzeczy, 1,5h drogi i byłam na miejscu.

Sielska okolica, spokój, cisza - wszystko to, czego potrzebowałam od dawna. Wydawać by się mogło, że dwa dnia to niewiele. Kochane SuperMamy - dzieciaki i bycie mamą to najcudowniejsze co nas mogło spotkać... Ale macierzyństwo jest szalenie wymagające i często nasze - kobiece potrzeby schodzą na dalszy plan. Jestem mamą dwóch uroczych dziewczynek - kocham je nad życie ale czy wiecie, że ostatni raz odpoczywałam tak naprawdę  jakieś 11 lat temu?! O zgrozo! 

Może to zabrzmi egoistycznie, trochę szokująco ale kiedy dowiedziałam się, że Manor House&Spa to hotel tylko dla dorosłych poczucie szczęścia sięgnęło zenitu! Masaż gorącymi kamieniami, refleksologia twarzy, kąpiel w basenie bez towarzyszącego, wszechobecnego chlapania i krzyków dzieciaków - zdziałało cuda. Naładowałam baterie na najbliższy czas. Kochane SuperMamy - dbajcie o siebie, nie zapominajcie o własnych potrzebach, o odpoczynku. Serio! W powiedzeniu szczęśliwa i wypoczęta mama to szczęśliwe dzieci jest sama prawda!

Weekend w hotelu Manor House SPA gwarantuje wszystko to, czego każda zapracowana i zakochana w swoich dzieciach mama potrzebuje - zresztą posłuchajcie same!

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Ewa (Ocena: 5) 16.03.2021 18:17
Rewelacyjne miejsce 👌polecam bylam na weekend z narzeczonym.
odpowiedz
Kaśka (Ocena: 5) 16.03.2021 16:14
Byłam, super miejscówka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2021 14:44
Pani Karolina to menager profesjonalista a jednoczesnie przesympatyczna i ciepla osoba.Manor House zyskyje wiele majac pracownika takiego jak Pani Karolina.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2021 11:56
Pani Karolina najlepszy manager na świecie!!!
odpowiedz
Polecane dla Ciebie