Frida Mom pokazuje prawdę o karmieniu piersią

Film trafił na Złote Globy.
Frida Mom pokazuje prawdę o karmieniu piersią
fot. istock.com
01.03.2021
Dominika Stanisławska

Frida Mom kolejny raz obala poporodowy mit idealnego macierzyństwa. Tym razem sprawa dotyczy karmienia piersią. Reklama została pokazana na Złotych Globach.
Zobacz więcej: 
"Tydzień Kobiet" - niezwykła akcja z okazji Dnia Kobiet!

Frida Mom pokazuje prawdę o karmieniu piersią

Firda Mom, producent akcesoriów dla kobiet, kolejny raz pokazuje, jak wygląda rzeczywistość bycia matką. Tym razem pod lupę trafiło karmienie piersią i wszystkie niedogodności z tym związane, włączając w to obwisły biust i kompleksy. Film pokazuje kobiety, które robią wszystko, aby nie tylko zadbać o dziecko, ale także o siebie. W 30-sekundowym spocie autorzy pokazali odciąganie mleka, którego jest za mało, zatkane kanały sutkowe, ból piersi i sutków, liście kapusty w staniku, które mają uśmierzyć ból oraz masowanie biustu szczoteczką.
Zobacz więcej: 
Obalamy mit idealnego rodzicielstwa

— Niezależnie od tego, czy zaczynasz, czy przestajesz, karmienie piersią to emocjonalna i fizyczna droga pełna szczęścia i łez, na które wiele młodych mam nie jest przygotowanych — napisała Frida Mom w swoim oświadczeniu.

Wcześniej Frida Mom przygotowała reklamę o poporodowych majtkach, która miała być wyświetlona podczas Oscarów. Jednak film został zakazany ze względu na swoje mocne przesłanie i znalazł się w tej samej kategorii, co broń i przemoc. Stacja ABC odmówiła wtedy emisji. Na szczęście 28 lutego 2021 roku miliony widzów mogły zobaczyć, z czym muszą mierzyć się matki.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2021 23:30
Nareszcie normalne macierzyństwo bez lukrowania. Dla mnie pierwsze tygodnie kp to była udręka, na szczęście w połogu mogłam liczyć na pomoc siostry. Podarowała mi poduszkę do karmienia sensillo, dzięki czemu łatwiej było znaleźć wygodną pozycję dla mnie i maluszka. Okłady z kapusty też przerabiałam, stary sposób a działa.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie