Najbardziej romantyczne pozycje seksualne

Do wykorzystania nie tylko w Walentynki.
Najbardziej romantyczne pozycje seksualne
fot. istock.com
16.02.2021
Dominika Stanisławska

Walentynki za nami, ale to nie znaczy, że tylko 14 lutego seks musi być niemal tantryczny. Romantyczne zbliżenia mogą odbywać się codziennie. Oto najbardziej romantyczne pozycje seksualne. 
Zobacz więcej: 
Jak skutecznie flirtować przez komunikatory?

Najbardziej romantyczne pozycje seksualne

#1 Pozycja 69

Pozbądźcie się wrażenia, że pozycja 69 musi być wykonana niechlujnie i szybko. To jeden z elementów zbliżenia i tak powinien być traktowany. Skup się na tym, jak reaguje twój partner, gdy go dotykasz, i jak smakuje. Tym samym pozwalasz drugiej stronie na skupienie się na tobie, przez co oboje czujecie narastające podniecenie. Nie pozwólcie sobie nawzajem na orgazm, dopóki naprawdę odczucie stanie się nie do zniesienia.
Nie pozwólcie sobie nawzajem na orgazm, dopóki naprawdę odczucie stanie się nie do zniesienia.
fot. istock.com

#2 Oralne pieszczoty

Poświęćcie sobie jak najwięcej czasu i uwagi. Dotykaj swojego partnera, masuj go, po prostu rozpieszczaj i nie oczekuj niczego w zamian (chociaż zapewne i tak to dostaniesz). Zrób wszystko, aby twój partner był zadowolony. Możecie użyć zabawek do pieszczot, lubrykantu lub zapachowych świec do stworzenia nastroju. Patrzcie sobie głęboko w oczy podczas oralnego zbliżenia.

#3 Bliskość pod kocem

Macie ochotę na coś niekonwencjonalnego? Połóżcie się razem nago pod kocem i włączcie sobie film - niech coś cicho gra w tle. Cieszcie się swoją obecnością i przytulnym klimatem. Przytulajcie się mocno, aż dojdzie do penetracji. Niech noga twoje partnera będzie owinięta wokół twoich bioder, aby zmaksymalizować bliskość. 

#4 Typowy misjonarz

Może i pozycja na misjonarza jest oklepana, ale prawda jest taka, że zbliża do siebie partnerów. Możesz opleść go nogami, on może objąć ciebie. Żeby zapewnić sobie więcej wrażeń, on może trzymać twoje nadgarstki za głową i całować cię po szyi. Pamiętajcie, żeby się nie spieszyć.
Zobacz więcej: 
Kilka znaków, że mężczyzna z którym się spotykasz naprawdę cię lubi

#5 Mocne przytulanie

To, co może zbliżywać was do siebie podczas stosunku to jedna z lepszych pozycji, czyli ty leżysz na brzuchu, a on jest nad tobą. Taka pozycja nie tylko maksymalizuje doznania, ale jest także bardzo romantyczna. On ciągle cię przytula, przez co czujesz się bezpiecznie, a jemu dodaje to pewności siebie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie