Kilka znaków, że mężczyzna z którym się spotykasz naprawdę cię lubi

Po czym poznać, że mu zależy?
Kilka znaków, że mężczyzna z którym się spotykasz naprawdę cię lubi
fot. istock.com
10.02.2021
Dominika Stanisławska

Wiele kobiet często zastanawia się, po czym poznać, że podobają się temu konkretnemu mężczyźnie? Chociaż w dobie pandemii jest to dość proste, bo np.: często ze sobą piszecie, to w życiu realnym nie wiesz, kiedy on jest dla ciebie po prostu miły, a kiedy oczekuje czegoś więcej. 
Zobacz więcej: 
6 sposobów na dłuższy seks

Znaki, które świadczą o tym, że mu się podobasz

#1 Planuje z tobą najbliższe dni

Kiedy mężczyzna jest zainteresowany to planuje nie tylko wieczory, które z tobą spędzi, ale też dni. W weekend może zaproponować wyjście do kina lub spacer, żeby spędzić z tobą trochę czasu.
W weekend może zaproponować wyjście do kina lub spacer, żeby spędzić z tobą trochę czasu.
fot. istock.com

#2 Pamięta to, co mu powiedziałaś

Mężczyzna, który jest szczerze zainteresowany twoją osobą, będzie pamiętał wiele szczegółów, które mu powiedziałaś. Dlaczego? Dlatego, że po prostu cię słucha i to co mówisz, nie jest mu obojętne. Może także zadawać dodatkowe pytania, aby dowiedzieć się czegoś więcej na twój temat.

#3 Motywuje cię do działania

Facet, któremu naprawdę zależy na kobiecie będzie ją motywował do zrobienia rzeczy, na które nie miała odwagi lub czasu. Będzie cię zachęcał do pójścia na siłownie, spróbowania jakiejś potrawy, przeczytania książki. Zrobi wszystko, żeby doświadczyła nowych rzeczy i się rozwijała.

#4 Uwzględnia cię w swoich dalekich planach

Jest zima, a on już rozmawia z tobą o wakacjach? To dobry znak. Dla niego jesteś kimś więcej niż tylko koleżanką lub opcją na krótki czas. Chce spędzić z tobą urlop, który często jest testem dla obu stron.

#5 Chce, żeby wszyscy cię poznali

Co więcej, mężczyzna, który myśli o tobie poważnie zabierze cię do swojego rodzinnego domu i przestawi znajomym. Będzie robił wszystko, żeby każdy cię polubił i żebyś ty polubiła ich. Opinia znajomych jest bardzo ważna, dlatego gdy usłyszysz o wspólnym wyjściu nie panikuj. Zapewne wspominał już o tobie w samych superlatywach.

#6 Pomaga ci, nawet gdy nie prosisz

Pomaganie innym to nie tylko przejaw empatii, ale także troski o szczęście innych. Gdy tylko ty wspominasz o zmianie mieszkania i mówisz o spakowaniu się, on może od razu zaproponować pomoc. Każdy wie, jak męczące są przeprowadzki, dlatego jest to dla ciebie bardzo dobry znak, że jesteś kimś więcej niż znajomą.
Zobacz więcej: 
Jak skutecznie flirtować przez komunikatory?

#7 Lubi spędzać z tobą czas

Nie narzeka, gdy proponujesz spotkanie i nie szuka wymówek, aby się z tobą nie zobaczyć. Jeśli nie ma czasu w terminie, który proponujesz, szybko znajdzie dwa inne, które odpowiadają wam obojgu.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie