Galentine’s Day, czyli jak sprawić, aby Walentynki były smutnym after party?

Czym jest to nowe święto, i jak je obchodzić?
Galentine’s Day, czyli jak sprawić, aby Walentynki były smutnym after party?
fot. istock.com
25.01.2021
Dominika Stanisławska

Walentynki coraz bliżej, a wiele z nas nie wie, co będzie robić. Celebrowanie miłości to nie tylko randka z partnerem i stosunek. Miłość można świętować z dzieckiem, rodziną i przyjacielem. Właśnie z okazji damskiej przyjaźni powstał Gelentine’s Day, który przypada na 13 lutego. Jest to święto nawet ważniejsze od Walentynek, bo to właśnie do przyjaciółki pójdziesz, gdy twój związek się rozpadnie.
Zobacz więcej: Jak budować intymność ze swoim partnerem?

Galentine’s Day – skąd się wziął pomysł?

Jak większość świąt, to również przyszło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Wszystko za sprawą serialu „Parks&Recreations” i jego głównej bohaterki Leslie Knope, która w przeddzień Walentynek zrobiła dla swoich przyjaciółek imprezę. W końcu co może być lepszego, niż zebranie w jednym miejscu swoich ukochanych koleżanek i wypicie z nimi wina?

Pomysły na świętowanie Galentine’s Day

#1 Ulubiony motyw

Stwórz przyjęcie z waszym ulubionym motywem, który pozwoli wam na weselsze świętowanie i gadanie o facetach. Może to być pidżama party albo elegancka impreza w szpilkach.
Może to być pidżama party albo elegancka impreza w szpilkach.
fot. istock.com

#2 Ulubiony napój

Koktajle alkoholowe i bezalkoholowe, ale np.: w jednym odcieniu lub smaku. Prostota jest tak samo ważna jak smak. Zabawa będzie przyjemniejsza, gdy każda z was zrobi swój własny trunek.

#3 Balony

Balony nie są tylko dla dzieci. Różne kolory i wzory urozmaicą twoją imprezę. Poprzyczepiaj je wszędzie gdzie się da, a gdy wszystkie będziecie w dobrych nastrojach może je poprzebijać. W końcu trochę hałasu też może relaksować, zwłaszcza, gdy jest połączony ze śmiechem.

#4 Dużo niezdrowego jedzenia

Zamówcie pizzę, frytki i wszystko, co przyjdzie wam do głowy. Czasy są takie, że każdy trzyma dietę, ale raz na jakiś czas można sobie pofolgować.
Zobacz więcej: Co nosić do pracy w ciąży? 3 najlepsze stylizacje

#5 Zróbcie karaoke

Nie ma to jak nocne śpiewanie. W końcu nie po to powstały hity, żeby tylko je nucić pod nosem. Niech każda z was pokaże swój talent wokalny.

#6 Zróbcie sobie noc piękności

Usiądźcie wspólnie i zadbacie o siebie oraz o siebie nawzajem. Wspólne dbanie o włosy, maseczki, makijaż oraz relaksujące peelingi i masaże. Nic nie łączy bardziej, niż plotki przy zabiegach pielęgnacyjnych. Nie tylko poczujcie się lepiej, ale także umocnicie swoja przyjaźń.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie