Najpiękniejsze plannery na 2021 rok [przegląd redakcji]

Korzyści płynące z dobrego planowania są ogromne. Szacuje się, że każda minuta poświęcona na planowanie pozwala zaoszczędzić dziesięć minut pracy...
Najpiękniejsze plannery na 2021 rok [przegląd redakcji]
fot. istock.com
29.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Brian Tracy to jeden z najlepszych mówców zawodowych! Każdego roku przemawia do ponad 250 tysięcy osób w Stanach Zjednoczonych, Europie czy Azji i Australii. Nic więc dziwnego, że to jego cytat pojawia się we wstępie. 

Planowanie - klucz do sukcesu!

Śmiało można by rzec... planujmy, planujmy i jeszcze raz planujmy. Pandemia, lockdown, praca zdalna, nauka zdalna i tak naprawdę całkowite przeorganizowanie życia niejednej z nas pokazało, że planowanie czasu jest kluczem do sukcesu. Planowanie pozwala w pełni wykorzystać potencjał i oszczędzić czas. Wykonując codzienne zadania zgodnie z planem jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na rozwój, odpoczynek, spełnianie marzeń - cokolwiek!

Jaki planner wybrać?

Zdecydowaniu w planowaniu pomocne są plannery. Dla jednych wystarczy zwykły zeszyt, który dostosowujemy według własnych potrzeb. Jeszcze inni korzystają z przeróżnych aplikacji, które pozwalają zagospodarować każdą minutę. 

Jednak my jesteśmy zauroczone (jak co roku) pięknymi plannerami, które poza oczywistym praktycznym przeznaczeniem zadowalają nasz zmysł artystyczny, i w których bez wątpienia zapisywanie rzeczy do zrobienia jest czystą przyjemnością.

Przejrzyj naszą galerię i zobacz najpiękniejsze plannery na 2021 rok!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie