4 kreatywne sposoby na obchodzenie świąt

Jak bezpiecznie obchodzić tegoroczne święta?
4 kreatywne sposoby na obchodzenie świąt
fot. istock.com
23.12.2020
Dominika Stanisławska

W tym roku święta wyglądają nieco inaczej, ale to nie znaczy, że musimy rezygnować ze świątecznej tradycji. W rzeczywistości jest to świetna okazja do stworzenia nowych świątecznych trendów, które są w równym stopniu ciekawe i bezpieczne. Od wirtualnych wizyt Świętego Mikołaja dla dzieci po wirtualne degustacje wina dla dorosłych - oto cztery kreatywne sposoby na Święta Bożego Narodzenia w 2020 roku.
Zobacz więcej: Przygotuj coś pysznego na Święta, czyli łosoś ze szpinakiem i suszonymi pomidorami

4 kreatywne sposoby na święta w 2020 roku

#1 Wirtualna wizyta Świętego Mikołaja

Kolejki w sklepach i płaczące dzieci w centrum handlowym to widok, za który nie tęsknimy. Dzięki wydarzeniom w 2020 roku możemy spotkać Mikołaja online. W końcu twoje dziecko nadal potrzebuje sposobu, aby komunikować się ze Świętym Mikołajem, a raczej nie będzie zadowolone, gdy nie zobaczyć pod choinką wymarzonej ciężarówki.

#2 Wirtualna degustacja wina

Producenci różnych marek robią wszystko, aby nie tracić klientów i ich zainteresowania. Degustacja wina na Zoomie to świetny sposób na odkrycie nowych odmian trunku z przyjaciółmi, udając, że jesteście w przepięknej winnicy. Możesz oczywiście samodzielnie wziąć udział w wydarzeniu i spędzić przedświąteczny okres poznając nowe smaki wina.
Możesz oczywiście samodzielnie wziąć udział w wydarzeniu i spędzić przedświąteczny okres poznając nowe smaki wina.
fot. istock.com

#3 Świąteczne rzemiosło

Samodzielne robienie ozdób choinkowych może być ciekawym doświadczeniem zwłaszcza, jeśli robisz to z dziećmi. One docenią wspólnie spędzony czas, a ty będziesz mieć chwilę na lepsze poznanie swoich pociech i zobaczenie, co sprawia im przyjemność. Ponadto ograniczy to ryzyko zakażenia się COVID-19, więc samodzielnie przygotowane ozdoby są nie tylko lepsze i scalają więzi rodzinne, ale są też dużo bezpieczniejsze.
Zobacz więcej: Ojciec udostępnił listę świątecznych życzeń swojej córki…

#4 Wirtualne pieczenie pierników

Chociaż spotkania z rodziną i przyjaciółmi są ograniczone, to do woli możemy się z nimi komunikować dzięki technologii. Zamiast w samotności stać w kuchni i piec ciastka, możesz zaangażować w to swoje koleżanki oraz rodzinę. Upieczonymi smakołykami możesz podzielić się z sąsiadami, aby podtrzymywać wasze więzi. Możesz również przekazać nadmiar wypieków potrzebującym. Szczególnie teraz liczy się każdy dobry gest.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie