Ta nauczycielka wie jak uczyć. Ten film robi furorę w sieci!

Popularne aplikacje można wykorzystać do edukacji.
Ta nauczycielka wie jak uczyć. Ten film robi furorę w sieci!
fot. istock.com
11.12.2020
Dominika Stanisławska

W sieci popularność zyskało wideo nagrane przez 24-letnią nauczycielkę. Jak wygląda praca w amerykańskim przedszkolu? Wystarczy popatrzeć na Mackenzie, która uczy swoich podopiecznych o cyfrze 4. 
Zobacz więcej: 
Królowa kuchni chce wrócić na szczyt!

Wzorowy przykład nauczyciela z powołania

Mackenzie ma 24-lata i na pewno nie jest znana z bycia influencerem, chociaż jej film obejrzało kilka milionów ludzi. Jest nauczycielką, która z pełną pasją i zaangażowaniem uczy "swoje" dzieci o cyfrze 4. Jej mimika i zachowanie są teatralne, a wszystko po to, by skupić całą uwagę dzieci na sobie i przekazać im jak najwięcej wiedzy. Jak się okazuje popularne aplikacje można wykorzystać do rejestrowania swojej własnej pracy i pokazać innym, jak powinna wyglądać praca nauczyciela, aby nie była nudna. 

@kenziiewenz

my facial expressions trying to keep kindergarteners engaged in online learning ##onlineschool ##fyp ##teacher

♬ original sound - Mackenzie

 

Nie tylko sposób prowadzenia zajęć zachwycił internautów, ale też to, że Mackenzie przygotowała się na każdą ewentualność związaną z edukacją zdalną. W pewnym momencie, gdy jeden z jej podopiecznych chce coś powiedzieć, pokazała mu, jak włączyć mikrofon. 

Może i polscy nauczyciele powinni spróbować zaangażować się w swoją pracę tak jak Mackenzie? Na pewno dzieci by na tym skorzystały.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie