Zdradzam męża, bo nie umie mi dać takiego seksu, jaki lubię – list czytelniczki

Jedna z naszych czytelniczek podzieliła się z nami takim wyznaniem.
Zdradzam męża, bo nie umie mi dać takiego seksu, jaki lubię – list czytelniczki
fot. istock.com
26.11.2020
Dominika Stanisławska

Regularnie zdradzam mojego męża z kochankiem, bo tylko kochanek potrafi mnie zaspokoić. Zupełnie nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Ostatnio nawet, gdy szłam z nim do hotelu widziałam mojego męża, który wracał do domu. Nawet przez chwilę nie było mi go szkoda.
Zobacz więcej: Musiałam dokonać aresztowania na randce – list czytelniczki

Historie z życia wzięte - list czytelniczki

Mojego kochanka poznałam na popularnej aplikacji randkowej. On od razu mówił, że chce relacji opartej na seksie, a ja od razu powiedziałam, że mam męża, którego kocham. Jednak nie potrafię oddać się w pełni człowiekowi, który nie jest w stanie mnie zaspokoić. Uwielbiam ostry seks, lubię być sponiewierana i wiązana. Im więcej dziwactw tym lepiej. Mój mąż nie jest w stanie mi tego dać. Twierdzi, że to „odchylenia”, a jedyne, na co mogę liczyć z jego strony to zwykły klaps. On woli być na dole, często jest bierny w łóżku, a ja muszę „odwalać całą robotę”. W końcu mnie to zmęczyło i postanowiłam znaleźć kogoś, kto mnie zaspokoi.
Zobacz więcej: Przestańcie usprawiedliwiać leniwych ojców – list czytelniczki

W końcu mnie to zmęczyło i postanowiłam znaleźć kogoś, kto mnie zaspokoi.
fot. istock.com
Od ponad roku regularnie, fizycznie zdradzam męża. Nie uważam jednak, żebym robiła coś złego – to tylko seks. Mój mąż jest cudowny, bardzo go kocham, ale dla mnie uczucie jest tak samo ważne, jak relacja w łóżku, dlatego nie byłam w stanie dłużej znieść tego, że nie potrafi być dość „męski” i woli tylko brać, niż dawać. Wiem, że gdyby dowiedział się o moim podwójnym życiu to by się ze mną rozwiódł, a tego bym nie była w stanie znieść. Może właśnie przez to, że wcale się tym nie przejmuję, to łatwiej mi utrzymać tajemnicę. Co więcej, mamy syna. Jak sobie pomyślę o tym, że może być taki jak jego ojciec, to aż mi szkoda jego przyszłej partnerki. Próbowałam zmienić ten stan rzeczy. Były wizyty w poradni małżeńskiej, u seksuologa, nawet sama szukałam informacji u specjalistów, ale na nic się to zdało. Mój mąż nie widzi problemu. Tym bardziej bawi mnie, gdy rozmawiamy o seksie, a on myśli, ze wszystko jest między nami ok. Nie jest, ale nawet nie mam ochoty mu tego tłumaczyć. Wolę, żeby żył w swoim przekonaniu, że w łóżku jest niezastąpiony.

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.11.2023 00:09
Nie ma się czym chwalić .Kobieta która zdradza męża ,nie kocha go ,a jest zwykłą dziwką!A do wszystkich pań ,co narzekają ,że nie mają ostrego sexu i naogladaly się pewnie 50 twarzy Greya znajdźcie sobie zwyrola co będzie was bił i torturował skoro tak lubicie.Ake jak facet uderzy kobietę w domu to przemoc.i zrozum tu kobietę.Jakos kiedyś kobiety były normalne bez takich dewiacji i zboczeń.To wszystko przez wolność jaka dostalyscie.A skoro zdrada męża to powód do dumy to dajecie jeszcze jeden dowód,,e kobiecie nie można ufać.Nigdy!
odpowiedz
Tak to jest (Ocena: 5) 14.07.2023 09:19
Tak to już jest... Jeśli facet nie słucha potrzeb kobiety tak właśnie się to kończy 🤷🏻‍♀️ siła rzeczy
odpowiedz
Janka (Ocena: 5) 17.11.2022 09:17
Tak jako młoda dziewczyna miałam okazje bycie z mężczyzna który rozbudził mnie seksualnie ,pierwsze pieścił mnie długo kiedy byłam mokra do kolan powoli wchodził bawił się mną jak kot myszka by wkoncu dać mi prxyjemnosc i ugasić pożar jaki się palił za każdym razem ,mało tego kiedy byłam z nim w łóżku trwało to kilka godzin z przerwami na sen jedzenie itd .wszystko co dobre kiedyś się kończy ja chciałam spróbować czegoś innego wyglądał jak model ,po godzinie z nim w łóżku doszłam do wniosku ze nie wszystko co się swieci jest złotem ,ale powrotu już nie było mój były nauczyciel nie dał mnie drugiej szansy Szukałam latami zastępcy roznie bywało ale już nigdy tak dobrze ,wiec miłe pAnie jak jest wam dobrze szanujcie wasze szczęście
odpowiedz
Zbigniew (Ocena: 5) 14.01.2022 12:48
nie wie do czasu , takiego zycia nie da się utrzymac w tajemnicy . Licz się ztym że będziesz już niedługo mogła sama robic co chcesz , ale najpierw podział majątku , adwokaci i finansowa ruina
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2021 08:46
Każdy facet dużo gada a to zwykle jest tak jeśli faceta nie ciągnie do domu i w łóżku też się nie uķłada to szuka innej i tak samo jest z kobietą jeśli jest sex tak na odczepne to też znajdzie sobie przyjaciela . Nie winmy kobiet popatrzmy na siebie jacy my jesteśmy ?
odpowiedz
Polecane dla Ciebie