Randki samotnej matki. Mężczyzna skomentował zachowanie swojej siostry!

Wśród użytkowników zawrzało!
Randki samotnej matki. Mężczyzna skomentował zachowanie swojej siostry!
fot. istock.com
27.12.2020
Dominika Stanisławska

Na popularnym portalu Reddit jeden z mężczyzn dodał wpis na temat swojej siostry. Sprawa dotyczyła jej randek oraz tego, że kobieta ma dwójkę dzieci. Opinia, którą wygłosił na temat swojej siostry spowodowała lawinę negatywnych komentarzy - i to w stronę mężczyzny. Czy zaniżenie standardów to sposób na znalezienie partnera, gdy jest się samotną matką?
Zobacz więcej: Porzuciła zwykłą pracę dla TEGO zawodu!

Mężczyzna mówi na temat kobiecych wymagań

Mężczyzna o nicku AitaThrowaway1714, zaczął swój wpis od zarysowania portretu siostry: „Moja starsza siostra (32 lata) jest samotną matką dwójki dzieci (7 lat i 5 lat). Jej małżeństwo zakończyło się po 4 latach. On wciąż jest blisko i płaci alimenty, ale to ona głównie wychowuje dzieci. Co więcej, moja siostra uważa się za „dobrą partię” – wykształcenie wyższe, dobra praca, ponadprzeciętny wygląd. Po prostu nie miała szczęścia w randkowaniu. Z tego powodu poprosiła mnie o opinię.
 Z tego powodu poprosiła mnie o opinię.
fot. istock.com

Powiedziałem jej, że powinna bardziej realistycznie podchodzić do randek i swoich standardów. Chociaż ma wiele rzeczy na głowie, większość facetów nie chce umawiać się z samotnymi matkami. Nie chodzi o to, że to jej wina. Mężczyzna, który nie jest ojcem dzieci nigdy nie będzie na pierwszym miejscu. Moja siostra szuka wysokiego, przystojnego faceta z dobrą pracą, posiadającym własne mieszkanie i samochód, który rozumie, że jej dzieci zawsze są na pierwszym miejscu, i który odciąży ją po ciężkim dniu.”

Co na to internauci?

Na Reddicie szybko zwrócono uwagę na podwójne standardy randkowania między mężczyznami i kobietami.

„Myślę, że to świadczy o tym, jak bardzo kobiety są nastawione na „wygraną”. Oczekuje się od nich opieki, ale one potrafią ignorować męski bagaż doświadczeń” - skomentował jeden z użytkowników.

„Zgadnij, komu więcej się mówi, jak mało prawdopodobne jest, znalezienie partnera mając „wysokie standardy”. Posiadanie wysokich standardów, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą nie jest złe. Pragnienie tego, co najlepsze dla siebie, nie jest złe. Przestań zachęcać ludzi do zmiany własnego podejścia”. – skomentował inny użytkownik.
Zobacz więcej: Mariah Carey powraca na Święta!

Posiadanie „wysokich standardów” nie jest złe, pod warunkiem, że podchodzimy do tego realistycznie. Dla jednych obniżenie standardów to odsuwanie się od szczęścia, ale czy ustalanie materialnych priorytetów, którymi się kierujemy podczas randek jest fair w przypadku nowo poznanej osoby? Czy można odrzucać kogoś, bo nie ma własnego auta, podczas gdy my chcemy utrzymać swoje „wysokie standardy”?

źródło: Reddit

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie