5 najlepszych pozycji seksualnych dla kobiet w ciąży

Seks w ciąży też może być super.
5 najlepszych pozycji seksualnych dla kobiet w ciąży
fot. istock.com
20.11.2020
Dominika Stanisławska

Znalezienie pozycji seksualnej w czasie ciąży, która jest zarówno wygodna, jak i przyjemna, może nie być łatwe. Jest jednak możliwe bez względu na to, w którym trymestrze jesteś. Oto najlepsze pozycje seksualne w ciąży, które możesz wypróbować.
Zobacz więcej: Friends with benefits, pomysł na przyjaźń czy strach przed zaangażowaniem?

5 najlepszych pozycji seksualnych dla kobiet w ciąży

Na jeźdźca

Bycie na szczycie pozwala kobiecie nie tylko kontrolować głębokość penetracji, ale także pozycjonować swoje ciało tak, aby zapewnić jak najlepszy komfort i przyjemność.

Na pieska

Ulubiona pozycja wielu ludzi. Pozwala utrzymać równowagę, jest bezpieczna i wiele kobiet lubi, gdy mężczyzna jest za nią. Może jednak stać się większym problemem, gdy zbliżasz się do końca drugiego trymestru ze względu na wielkość brzucha, który może naciskać na żołądek.
Może jednak stać się większym problemem, gdy zbliżasz się do końca drugiego trymestru ze względu na wielkość brzucha, który może naciskać na żołądek.
fot. istock.com

Seks oralny

Aktywność seksualna, która nie jest penetracją, ale jest tak samo przyjemna. Jest to sposób na intymne połączenie się ze swoim partnerem, a także przerwę na relaks. Jeśli chcesz całkowicie się odprężyć i nie myśleć o jakimkolwiek zachowaniu równowagi lub nadmiernym ruchu to seks oralny jest dla ciebie.

Wzajemna masturbacja

Chociaż nie jest to dokładnie pozycja seksualna, to ta aktywność oferuje możliwość nawiązania kontaktu seksualnego z partnerem w dowolnie wygodnej pozycji i dowolnie wybranym miejscu.
Zobacz więcej: Amerykańska gwiazda zdumiona brakiem edukacji seksualnej w Polsce!

Seks na łyżeczkę

Pozwala wzmocnić intymność, całowanie i romantyczną lub sprośną rozmowę. Kolejna zaleta: będziesz leżeć na boku, co często jest jedną z najwygodniejszych pozycji, zwłaszcza gdy rośnie brzuch. W tej pozycji możesz poczuć się jeszcze bardziej stabilnie, gdy umieścisz poduszkę pod brzuchem.

Seks podczas ciąży może być niesamowitym przeżyciem, zwłaszcza, jeśli robicie to po raz pierwszy. Najlepszy czas na seks jest do końca drugiego trymestru. Brzuch nie jest jeszcze tak duży, wiec nie przeszkadza w zbliżeniach.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Asia (Ocena: 5) 22.11.2020 10:20
Na jeźdźca? Boże, oszczędź tych biednych facetów!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.11.2020 10:14
U mnie się sprawdziło na łyżeczkę lub odwróconego jeźdźca
odpowiedz
Polecane dla Ciebie