Wybierasz prezent dla partnera? Zobacz, jak uniknąć wpadki!

Wybór prezentu wcale nie jest prosty.
Wybierasz prezent dla partnera? Zobacz, jak uniknąć wpadki!
fot. istock.com
27.10.2020
Dominika Stanisławska

Największy problem z prezentem mają świeżo upieczone pary. Zdefiniowaliście swój związek, ale przed wami kilka uroczystości, na które trzeba wybrać odpowiedni prezent. Zbliżające się święta, to nie tylko radość, ale i problem z wyborem prezentu dla partnera. Jak wybrać prezent, aby nie zaliczyć wpadki? Czy skarpetki lub krawat to dobry pomysł? Czy cena produktu ma znaczenie?
Zobacz więcej: Biznesmama - Hemp King - "bo w małżeństwie jest siła"! [WYWIAD]

Prezent dla partnera – praktyczny czy z sentymentem?

Mężczyźni są bardzo prości w obsłudze. Jeśli myślisz, że wspólne bransoletki to będzie dobry pomysł, to jesteś w błędzie. Twój facet zdecydowanie bardziej ucieszy się z zestawy narzędzi (jeśli lubi majsterkować). Co jeszcze może ucieszyć twojego partnera? Na przykład to, że prezent nie musi być niespodzianką. Możesz uzgodnić, że kupisz mu np.: odzież roboczą lub coś, co jest ściśle związane z jego zainteresowaniami, a czego aktualnie potrzebuje.
Możesz uzgodnić, że kupisz mu np.: odzież roboczą lub coś, co jest ściśle związane z jego zainteresowaniami, a czego aktualnie potrzebuje.
fot. istock.com

Prezent dla partnera – co jeszcze może ucieszyć twojego mężczyznę?

Wolisz postawić na niespodzianki, ale to nie rozwiązuje problemu kupna „czegoś wyjątkowego”. Pamiętasz powiedzenie, że proste rozwiązania są najlepsze? Kieruj się tym. Jeśli chcesz sprawdzić, czy twój partner potrafi odpowiednio zajmować się żywą istotą, to w tym wypadku najlepiej sprawdzi się roślina doniczkowa jako prezent. Innym rozwiązaniem jest książka. Niby proste, a jednak nie. Literatura pokazuje, ile człowiek rozumie z zapisanych zdań i jakie ma stanowisko w wielu kwestiach. Jeśli słyszysz od swojego partnera, że „coś jest do niczego” lub „muszę kupić…” to rozwiązania masz podane na tacy.
Zobacz więcej: Miłość w czasach zarazy!

Prezent dla partnera – w każdym mężczyźnie jest dziecko?

Podobno tak, bo ile to razy twój chłopak lub mąż bawili się klockami z dziećmi? Nie ma nic lepszego niż zakup kloców Lego, a jeśli będą z limitowanej edycji, to nie tylko ucieszą twojego partnera, ale postawią cię w świetle wyrozumiałej partnerki. Co więcej, jeśli słyszysz, że twój mężczyzna marznie, ale ciągle odkłada kupienie czapki i rękawiczek na potem, to możesz spokojnie zainwestować w takie akcesoria. On przestanie narzekać i nie będzie miał wymówki, aby nie nosić prezentu od ciebie. Kolejnym rozwiązaniem jest zakup kamery samochodowej. Mężczyzna jak dziecko – nic bardziej go nie ucieszy, jak nagranie własnej niewinności.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 4.6 / 5
Marta (Ocena: 5) 09.11.2020 10:19
Mój dostanie roombe ma jeszcze większą obsesję na punkcie czystości niż ja, więc będzie zadowolony :)
odpowiedz
maria (Ocena: 5) 31.10.2020 22:33
ja kupiłam swojemu słuchawki w top hifi tez był zadowolony
odpowiedz
kasia (Ocena: 5) 30.10.2020 03:31
jak sie dobrze zna swojeo faceta to odpowiedni prezent nie jest problemem. mój kocha muzykę szczególnie tą z winylowych płyt. jego stary gramofon był juz kiepski więc kupilam mu nowiutką sztukę od audiotechniki był zachwycony
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2020 14:15
Mój facet lubi różne szalone atrakcje. Na urodziny dostał ode mnie możliwość jazdy sportowym wozem na torze, a na święta mam dla niego voucher na lot w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym. Na pewno będzie zadowolony :)
odpowiedz
Grey (Ocena: 3) 28.10.2020 08:51
Mężczyzna jest jak dziecko - to tylko kobieta może powiedzieć. Mężczyzna potrafi się cieszyć i bawić w życiu jak dziecko. Niby niewiele ale nie brzmi już tak infantylnie i sterotypowo. Parafrazując "Codziennie patrz na świat jak dziecko - jakbyś oglądał go po raz pierwszy." Nie wiem jak kobietom ale nam facetom to dłużej zostaje.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie