Druhna oddała hołd wszystkim karmiącym mamom!

Zamiast białego bukietu trzymała biały laktator.
Druhna oddała hołd wszystkim karmiącym mamom!
fot. Amber Fletcher Photography
22.10.2020
Dominika Stanisławska

Jak udowodnić swoją przyjaźń? Najlepiej wspierając swoją przyjaciółkę! Tak postąpiła 28-letnia Racheal Downs, która w 2019 roku wraz ze swoimi druhnami świętowała swój ślub. Na jednym ze zdjęć, gdzie pozują wszystkie druhny, pierwsza z nich – Alison Helper, zamiast białego bukietu trzyma biały, elektryczny laktator. Racheal nawet przez chwilę nie zastanawiała się, czy pozwolić odciągać pokarm swojej przyjaciółce.
Zobacz więcej: Izolacja społeczna a macierzyństwo, jaki ma wpływ ma współczesne kobiety?

- Karmiłam moją córkę przez 18 miesięcy. Wiem, jak to jest, odciągać pokarm. Robiłam to na weselu Alison, ale nie ma żadnych zdjęć z tych momentów. – mówi Racheal w wywiadzie dla Today Parents.
Po środku widać piękną pannę młoda, a wokół niej jej wszystkie druhny.
fot. Amber Fletcher Photography

Zdjęcie druhen stało się prawdziwym hitem w sieci. Po środku widać piękną pannę młoda, a wokół niej jej wszystkie druhny. Jedna z nich trzyma w ręku biały laktator. Jak mówi autorka zdjęcia – Amber Fletcher, „[…] to idealny moment, aby wykorzystać to zdjęcie nie tylko w humorystyczny sposób, ale także żeby pokazać realia konkretnego dnia.” Natychmiast posypały się komentarze chwalące pannę młodą. „Każdy powinien mieć takich przyjaciół” – napisał jeden z internautów. „Można być dobrym przyjacielem, dobrą mamą i jednocześnie dbać o swoje potrzeby” – napisał kolejny komentator chwalący Alison.
Zobacz więcej: Poprosiła, aby w razie komplikacji ratować ją, a nie dziecko. Wywołała burzę

- To niesamowite patrzeć na to zdjęcie oraz na komentarze. Nie mogę uwierzyć, jak wiele kobiet jest w stanie żartować z tego i jednocześnie przechodzi przez to samo. – mówi w dalej części komentarza Amber Fletcher.

Chociaż pojawiały się głosy, że karmienie piersią w miejscach publicznych jest nie na miejscu, warto uświadomić sobie, że jest coś naturalnego i normalnego. Jest to normalna część macierzyństwa. Ludzie potrzebują więcej takich zdjęć, aby uświadomić sobie, że można być matką i prowadzić normalne życie poza domem.
źródło: Today Parents

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie