Nie chciał być ojcem, dla mojego dziecka - list czytelniczki

Jedna z naszych czytelniczek opisuje swoje życie miłosne.
Nie chciał być ojcem, dla mojego dziecka - list czytelniczki
fot. istock.com
17.10.2020
Dominika Stanisławska

"Ostatnio widziałam list jednej z czytelniczek, i też pomyślałam, że napiszę. Byłam na randce z jednej aplikacji randkowej. Ogólnie facet był fajny. Dodam, że mam dziecko z poprzednio związku. Postanowiłam, że nie ma co tego ukrywać.
Oczywiście obaj panowie się poznali.
fot. istock.com

Historie z życia wzięte - list czytelniczki

Wzięłam mojego syna na spotkanie z tym mężczyzną, w końcu szukam też ojca dla mojego dziecka. Tak więc, gdy się spotkaliśmy to on był chyba zdziwiony, że przyszłam z dzieckiem. Oczywiście obaj panowie się poznali. Powiedziałam, że mój syn ma dać ładnie rączkę temu panu. Tak sobie chodziliśmy po parku. Aż w końcu mojemu synowi zachciało się siku. Pomyślałam, że to idealna okazja do tego, że mężczyzna z randki pokazał, czy umie się zajmować dzieckiem.
Zobacz więcej: Nie umiem sobie nikogo znaleźć… - list czytelniczki

Wykorzystałam okazję, i powiedziałam, że może on by poszedł z moim synem do łazienki. Ten mężczyzna jednak nie chciał się zgodzić, co skończyło się między nami nieprzyjemną wymianą zdań. Oczywiście ja musiałam iść do łazienki z moim synem. Gdy wróciłam, to małemu zachciało się jeść. Zaproponowałabym, żebyśmy poszli na frytki. Nie ukrywam, że tu doznałam drugiego szoku. Facet z randki nie chciał zapłacić za mojego syna! Jak się go zapytałam dlaczego, to odpowiedział, że to ze mną się umówił na spotkanie, a nie z dzieckiem. Zdenerwowałam się.
Zobacz więcej: Byłam na koszmarnej randce. Faceci, co jest z wami?! - list czytelniczki
Powiedziałam mu, że nie szukam tylko partnera, ale też ojca dla synka. On powiedział, że nie pisze się na dziecko. Bardzo to było niegrzeczne. Nagle on odebrał telefon, dodam, że z kimś cały czas smsował, i powiedział, że musi wracać do pracy. Od tamtego spotkania się nie widzieliśmy, chociaż ja ciągle pisze i dzwonie. Mój syn już pyta, gdzie jest tata, a ja nie wiem, co mam odpowiadać. Nie rozumiem, dlaczego tak nagle zniknął.

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 3.31 / 5
gość (Ocena: 1) 22.10.2020 11:15
te fejki to jest dno...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.10.2020 11:06
Tak narzekacie na poziom merytoryczny, a gdybyście nie klikali, to nikt by nie wrzucał takich rzeczy. Tekst dobry, uśmiałam się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.10.2020 10:29
Hahah, dobry tekst ;D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2020 19:49
Jprd....artykuł żenada.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.10.2020 17:14
Słaby bait xD
odpowiedz
Polecane dla Ciebie