Nie masz czasu na zdrowy i pyszny obiad? Ta nowość totalnie zaskakuje!

Ta marka na nowo definiuje przyszłość żywności
Nie masz czasu na zdrowy i pyszny obiad? Ta nowość totalnie zaskakuje!
fot. istock.com
15.10.2020
Katarzyna Lemanowicz

Mowa o Huel, światowym liderze w dziedzinie kompletnych odżywczo posiłków, który wprowadził na rynek nową linię Hot & Savoury z posiłkami instant. 

To ciepłe, smaczne i wytrawne danie jest gotowe do spożycia w mniej niż 5 minut, taki posiłek jest idealny dla osób świadomych, którym wiecznie brakuje czasu i szukają przystępnych cenowo opcji obiadowych.

Huel - nowa linia posiłków instant

Bazując na sukcesie flagowych produktów marki, którymi są słodkie szejki, firma zaprezentowała ciepłe i wytrawne dania, których przygotowanie zajmuje mniej niż 5 minut. Wystarczy je po prostu wymieszać z wrzącą wodą. Każdy z nich zawiera pyszne, pełnowartościowe i naturalne składniki, w tym 24 gramy białek roślinnych oraz wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów.

Huel Hot & Savoury - jakie rodzaje posiłków?

Huel Hot & Savoury dostępny jest w dwóch pysznych smakach: pikantne Tajskie zielone curry i pyszny Pomidor z ziołami. To rozwiązanie dla tych, którzy szukają pożywnego posiłku, które będzie łatwy w przygotowaniu i przystępny cenowo. Ten w 100% wegański posiłek ma bogaty smak i kosztuje około 11,42 złotych, co jest świetną informacją, biorąc pod uwagę, że zapewnia w 100% kompletne odżywianie - niezbędne dla dobrego zdrowia w tych specyficznych czasach.

Zobacz więcej: Odchudzasz się i brakuje ci motywacji? Wiemy jak wytrwać na diecie

Innowacja żywnościowa Huel pojawia się, gdy konsumenci muszą zadbać o lepsze odżywianie. Dwie trzecie Brytyjczyków zmaga się z nadwagą lub otyłością, a badania wskazują, że ludzie cierpiący na te schorzenia mają większe prawdopodobieństwo zachorowania na COVID-19 z poważnymi powikłaniami [1]. Dodajmy do tego niedawne badanie przeprowadzone przez Huel, które wykazało, że 49 procent Brytyjczyków przyznało się do przybrania na wadze podczas lockdownu. Głównym powodem było przejadanie się i dokonywanie złych wyborów żywnościowych [2]. To pokazuje wielkość wyzwania, jeśli chodzi o osiągnięcie zdrowej, zrównoważonej diety.

Huel - produkty instant

fot. Materiały prasowe

Zdrowa i zbilansowana dieta

Huel Hot & Savoury pomaga rozwiązać ten problem, ponieważ każda porcja dostarcza organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje, w tym odpowiednich składników odżywczych i zalecanych kalorii, które mogą być łatwo dostosowane do potrzeb każdego klienta. Nowy produkt jest idealną alternatywą dla osób polegających na wygodnych fast-foodach, a także pomaga uniknąć wspólnych przestrzeni kuchennych w biurach, zapewniając jednocześnie zdrowy, łatwy wybór dla osób pozostających w domu.

Produkty Huel

fot. Materiały prasowe

Założyciel firmy Huel, Julian Hearn, powiedział: "Naszym celem jest sprawienie, że pożywne jedzenie będzie bardziej dostępne i atrakcyjne dla szerszej publiczności, a Huel Hot & Savoury osiąga ten cel. Stworzony z myślą o lunchu, zapewnia naszym klientom więcej możliwości spożywania 100% kompletnego pożywienia bez konieczności liczenia kalorii i czytania etykiet produktów spożywczych. Huel sprawia, że czas lunchu jest łatwy, ponieważ kwestia odżywiania została załatwiona za ciebie. Produkt składa się z wysokiej jakości składników odżywczych, więc zaprojektowany tak, aby zapewnić uczucie pełności ze wszystkimi dobrymi rzeczami, których potrzebujesz, aby pozostać zdrowym".

Zobacz więcej: Jak się zmotywować do diety?

Każde opakowanie zawiera 7 sugerowanych posiłków po 400 kcal, każdy z nich w cenie 11,42 zł, choć ze względu na formę dania dawkowanie mniejszych lub większych porcji wg indywidualnych potrzeb klienta jest łatwe. Smaczne receptury zostały przygotowane z pełnowartościowych i naturalnych składników, takich jak quinoa, ryż i soczewica, które po włożeniu do miski i wymieszaniu z wrzątkiem są gotowe do spożycia w mniej niż 5 minut.

 

1] PHE (25 lipca) - Nadwaga może zwiększyć ryzyko poważnej choroby i śmierci z powodu COVID-19

2] Dane zostały przeprowadzone wśród 2 020 pracujących w Wielkiej Brytanii osób dorosłych z Mortar London, i miały miejsce od piątku 31 lipca do środy 5 sierpnia 2020 roku.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie