6 fantazji seksualnych, o których mężczyźni nigdy nie powiedzą

Ale chętnie by je przerobili.
6 fantazji seksualnych, o których mężczyźni nigdy nie powiedzą
fot. istock.com
15.10.2020
Dominika Stanisławska

Każda z nas wie, że udany związek, to nie tylko rozmowy, ale też seks. Bez tego nawet najlepiej dobrana para nie przetrwa, bo każde z was ma swoje potrzeby. Co innego, gdy seks jest bardzo udany, ale ty chcesz doprowadzić swojego faceta do szaleństwa. Oto kilka fantazji erotycznych, które każdy mężczyzna chce zrealizować, ale nie ma odwagi o tym powiedzieć głośno.
Zobacz więcej: Jak szybko i prosto poprawić swoje życie seksualne?

6 fantazji seksualnych mężczyzn

Bycie pożądanym

Zazwyczaj to mężczyźni inicjują akt seksualny – spójrzmy prawdzie w oczy, chcemy, aby to oni wszystko robili. Jednak wielu z nich marzy o tym, żeby być pożądanym i nie musieć nic inicjować. Ich marzeniem jest, aby to kobieta rzuciła się na niego, zaczęła grę wstępną. Najlepiej, aby wszystko działo się w przyciemnionym miejscu. Twój partner będzie w niebo wzięty, gdy to ty chociaż raz przejmiesz płaczkę.
Twój partner będzie w niebo wzięty, gdy to ty chociaż raz przejmiesz płaczkę.
fot. istock.com

Seks ze starszą partnerką

Seks z młodszymi to nie zawsze to, o czym marzy mężczyzna. Mężczyźni też lubią czuć się „zaopiekowani”, rozpieszczani i zdominowani przez kogoś, kto wie „lepiej od nich”. Chcesz podkręcić ogień w łóżku? Nie mów mu, co ma robić, tylko sama zacznij działać. Na pewno nie będziecie tego żałować.

Gry i zabawy

Przebieranki, scenki i zabawki erotyczne? Dlaczego nie! Pokaż, że ty, on i zabawki też mogą być całkiem ciekawym doświadczeniem. Scenki erotyczne pozwalają poczuć się, jak w zupełnie innej rzeczywistości. Jeśli dołożysz do tego olejki zapachowe wasze doznania będą niezapomniane. Co robić? Daj mu do zrozumienia, że seks z zabawkami wcale nie musi być straszny.
Zobacz więcej: Jaki seks lubią poszczególne znaki zodiaku?

Seks oralny

Seks oralny jest ulubionym zbliżeniem mężczyzn – nie ma co ukrywać. Chociaż często jest to zbliżenie polegające na dawaniu wzajemnej przyjemności, to warto czasami zaskoczyć partnera. Zamiast oczekiwać czegoś w zamian, lepiej zrób mu niespodziankę. Doprowadź go do szaleństwa swoją pewnością siebie i dominacją.

Seks i siła

Nie chodzi tu o przemoc, ale o siłę charakteru. Podrażnij się z nim trochę. Załóż ładną bieliznę i zabawiaj się z nim całą noc, ale bez stosunku. Niech oszaleje na twoim punkcie. Stymuluj go całą noc, ale jednocześnie udawaj, że nie masz ochoty na zbliżenie.

Romantyzm (ten nieznany)

Zamiast udawać, że jest romantycznie, po prostu przygotuj kąpiel przy świecach. Włącz romantyczną muzykę. Nie musicie wcale ze sobą rozmawiać, nawet nie musi dojść do zbliżenia. Po prostu pozwólcie sobie na przeżywanie konkretnej chwili. Dajcie się ponieść delikatności.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie