5 rzeczy, z których żadna z nas nigdy nie zrezygnuje!

Zgadzacie się z tą listą?
5 rzeczy, z których żadna z nas nigdy nie zrezygnuje!
fot. istock.com
12.10.2020
Dominika Stanisławska

Chociaż kobiety odnalazły się już dawno między pracą, domem a dziećmi, czego konsekwencją jest to, że z wielu rzeczy musiały zrezygnować, to jednak pozostało jeszcze kilka przyjemności, których nigdy sobie nie odpuszczą. Oto lista stworzona przez SuperMamy. Z tych rzeczy nam – kobietom – ciężko zrezygnować. Zgadzacie się z nią?
Zobacz więcej: Szokująca reakcja mamy, kiedy złamała rodzinną tradycję i...

Lista rzeczy, z których kobiety nie umieją zrezygnować

Wizyty u kosmetyczki i fryzjera

Całymi dniami to Ty zajmujesz się wszystkimi, dlatego tak bardzo cenisz sobie te dwie godzinki, które możesz poświęcić na wizytę u kosmetyczki. W końcu ktoś zajmie się Tobą, Ty jesteś w centrum uwagi i cała energia skupia się na Tobie. Która z nas tego nie lubi? Raz w miesiącu wyjść do kosmetyczki, poprawić sobie humor, zadbać o siebie i odprężyć. To samo, gdy chodzimy do fryzjera. Jedna z nas robią to raz w miesiącu, inne raz na kilka miesięcy, ale trzeba przyznać. Nic tak nie uszczęśliwia kobiety.
To samo, gdy chodzimy do fryzjera.
fot. istock.com

Przestawienie drzemki

Nie jest to tylko opinia autorki tego tekstu, ale też jej koleżanek. Nie dość, że uwielbiamy nastawiać budzik na ostatnią chwilę, to jeszcze ustawimy do tego drzemki, dzięki którym możemy się efektywnie spóźniać w myśl zasady „Lepiej przyjść spóźnioną, niż brzydką”. Wszystko na ostatnią chwilę, która z nas nie zaznała stresu „podrzemkowego”?

Otoczona bibelotami

Nic tak nie raduje oka kobiety, jak rzeczy, które ładnie wyglądają i niczemu nie służą. O ile autorka preferuje praktyczność, to u swoich koleżanek zauważyła zamiłowanie do bibelotów, bibelocików, bibelotków… Wszystko, musi być ładne, strojne, ale niekoniecznie praktyczne. Która z nas nie ma w domu takich rzeczy? A u której nie raz partner robił solidne pogadanki na temat bibelotów?
Zobacz więcej: Starasz się o dziecko? Oboje z partnerem zbadajcie poziom cholesterolu we krwi.

Słodka jak cukierek

Słodycze, to kolejna nasza słabość. Dieta od jutra? Oczywiście, skończę tylko tę tabliczkę czekolady, którą już otworzyłam. O ile jedzenie słodyczy w rozsądnych ilościach nie zagrażana naszemu zdrowiu, o tyle często potrafimy z tym przesadzić w myśl zasady „zaraz to spalę”.

Niech ktoś to zrobi za mnie!

Kolejną rzeczą, bez której kobiety nie wyobrażają sobie dnia codziennego to… zmywarka. Poczciwy druh każdej kolacji, przyjęcia, śniadania. Ileż to godzin zaoszczędziła każda z nas dzięki zmywarce? Nie chodzi tylko o zaoszczędzony czas na garami, ale też o koszty wody, które są znacznie mniejsze. A za zaoszczędzone pieniądze można iść do kosmetyczki.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie