Jak "uprzyjemnić" sobie jesienne, chłodne wieczory?

Jesień dla jednych utrapienie, dla innych ulubiona pora roku...
Jak "uprzyjemnić" sobie jesienne, chłodne wieczory?
fot. istock.com
30.09.2020
Katarzyna Lemanowicz

Chłodne wieczory, miękki kocyk, czy ulubiony serial... tak według wielu z nas wygląda idealny sposób na przetrwanie jesieni. Ale czy nie wydaje wam się, że brakuje czegoś jeszcze...?

Jak przetrwać jesień?

Coraz wcześniej zachodzące słońce i bardziej kolorowe drzewa oznaczają, że zbliża się jesień. Aby uprzyjemnić tę chłodniejszą porę roku marka E.Wedel przygotowała zupełnie nowe pianki Ptasie Mleczko®. Tym razem do portfolio dołącza smak: Tiramisu. Limitowany wariant z pewnością ucieszy miłośników kawy. Co więcej, swoją delikatnością i nutą prawdziwego włoskiego specjału urzeknie wielbicieli tego deseru.

A jak Włochy to uśmiech, pozytywne nastawienie do życia i radość z drobnostek. Bo nic tak nie poprawia humoru jak odrobina słodyczy i pyszne kultowe ptasie mleczko.

Swoją drogą, kochane SuperMamy - czy macie swój tajemny sposób jedzenia ptasiego mleczka? Bo my najpierw pałaszujemy polewę czekoladową, po to by za chwilę "dobrać się" do puszystego wnętrza!

Wedel - ptasie mleczko

fot. Materiały prasowe

Obecnie w ofercie kultowych pianek Ptasie Mleczko® znajduje się siedem wariantów smakowych. Sezonowo jednak marka przygotowuje dla swoich konsumentów nowości. Tym razem portfolio wzbogacono o smak słodkiego deseru - Tiramisu. W okresie jesiennym chętnie sięgamy właśnie po smaki idealne do filiżanki espresso czy herbaty, dlatego po raz kolejny marka E.Wedel wyszła naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Nowe lekkie i puszyste pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą deserową docenią wszyscy miłośnicy kompozycji z nutą kawy.

 

Artykuł sponsorowany

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie