4 sposoby na idealną randkę w czasach koronawirusa

Koronawirus wywrócił wszystko do góry nogami.
4 sposoby na idealną randkę w czasach koronawirusa
fot. istock.com
29.09.2020
Dominika Stanisławska

Nie chcesz wychodzić do ludzi, bo boisz się koronawirsa, ale z drugiej strony brakuje ci kontaktu z innymi? Brakuje ci randek i rozmów nie tylko przez komunikatory, ale twarzą w twarz? Idealnie trafiłaś, bo w tym artykule znajdziesz pomysły na randkę, którą możesz zrobić w domu. Pomysły są idealne na pierwsze spotkanie, dla par, które są już długo razem oraz dla małżeństwa z wieloletnim stażem.
Zobacz więcej: Tych rzeczy nie róbcie na pierwszej randce po urodzeniu dziecka!

 Jak randkować w czasach koronawirusa?

#1 Pierwsza randka

Jak zorganizować pierwszą randkę bez wychodzenia z domu? Jeśli poznaliście się w internecie i nie chcesz go od razu zapraszać do domu. Tu idealnie sprawdzi się randka na Zoomie lub innym wideokomunikatorze. Możecie się zobaczyć porozmawiać ze sobą, a wspomnienia z takiego spotkania będą niezapomniane. Razem możecie siedzieć przed komputerem i pić drinki lub jeść posiłek i rozmawiać. Chyba nie ma bardziej kreatywnego sposobu na pierwszą randkę. A jeśli dojdzie do kolejnej to…
Inną randką może być zaplanowanie śmiesznych wakacji, na które udacie się po pandemii.
fot. istock.com

#2 Stwórzcie razem ogród

Coraz popularniejsze są rośliny hodowane w słoikach. Możecie razem stworzyć piękny, niewielki ogród, którym będziecie się cieszyć. Obcowanie z roślinami uszczęśliwia, a jeśli dodamy do tego czas spędzony z drugą osobą, to poziom endorfin przekroczy maksymalną dawkę. Wspólne tworzenie nie tylko buduje więź i wspomnienia, ale także pozwala myśleć przyszłościowo o tej osobie. Skoro teraz robicie razem mini ogród, to co będzie kolejne?

#3 Idźcie razem na szczepienie

Brzmi dziwnie? Może, ale śmiech przy tej czynności będzie nieopisany. Z resztą ile można znosić oklepane randki w restauracji? Wspólne szczepienie możecie opić kawą w domowym zaciszu. Będziecie mogli podyskutować o wrażeniach i progu bólu. Ile masz koleżanek, które zrobiły coś tak szalonego?
Zobacz więcej: Jestem samotną mamą. Chciałabym znów zacząć randkować...

#4 Dla osób w zaawansowanych związkach

Poza tym, że polecamy pomysły z pierwszej części artykułu, to podpowiadamy, co jeszcze można zrobić. Włączcie sobie muzykę klasyczną i przygotujcie domowe spa – zapachowe świeczki, gorąca kąpiel, szampan i truskawki. Do tego nasmarujcie się olejkami i dużo rozmawiajcie. Co może jeszcze bardziej zbliżyć niż rozmowa? Inną randką może być zaplanowanie śmiesznych wakacji, na które udacie się po pandemii. Zapalcie świeczki, otwórzcie wino do jedzenia i planujcie, planujcie, planujcie… Możesz również obejrzeć wszystkie części „Gwiezdnych wojen” nawet jeśli z góry zakładasz, że nie lubisz tego filmu, to warto.

SONDA
Lubisz randki w domu?
Lubisz randki w domu?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie