Z tych przecen chętnie korzysta m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. Wy też możecie!

W ramach Allegro Smart! Week możecie kupić dziecku prezent, o którym zawsze marzyło!
Z tych przecen chętnie korzysta m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. Wy też możecie!
fot. Instagram @m_rozenek
01.10.2020

Święta wydają się być jeszcze odległe, ale już teraz warto skorzystać z promocji na wymarzone zabawki i gadżety, które Wasze pociechy znajdą pod choinką. Macie właśnie ku temu świetną okazję, bo do 4 października trwa właśnie największy festiwal zakupowy dla posiadaczy usługi Smart! – Allegro Smart! Week. Akcja obejmuje nie tylko darmowe dostawy i zwroty, ale też spektakularne promocje na mnóstwo przeróżnych produktów. Do programu zdecydowały się przystąpić najbardziej znane świeżo upieczone mamy w Polsce, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan.

W ramach Allegro Smart! Week możecie znacznie taniej kupić produkty dla dzieci takich marek, jak Hasbro, Lego, EA Games, Fisher Price, Baby Born, Mattel, Ecotoys i wielu innych.

Poniżej podrzucamy Wam zaledwie kilka z milionów godnych uwagi ofert. Super prezenty dla dzieci w każdym wieku są na wyciągnięcie ręki!

Lalka LOL Surprise / fot. allegro.pl

Sterowany samochód-dron / fot. allegro.pl

Plastyczny zestaw kreatywny / fot. allegro.pl

Zegarek GPS dla dzieci / fot. allegro.pl

Duża kolejna elektryczna / fot. allegro.pl

Drewniane warzywa i owoce do krojenia / fot. allegro.pl

Pad Sony Dual Shock do PS4 / fot. allegro.pl

Lalka śpiewająca po polsku / fot. allegro.pl

Zestaw koralików / fot. allegro.pl

Allegro Smart! Week – jak skorzystać z promocji?

Podczas tegorocznej edycji Allegro Smart! Week możemy wybierać spośród milionów produktów z każdej kategorii dostępnej na Allegro, w tym Wszystko dla dziecka. Warto się tu rozejrzeć, zwłaszcza, że przeceny sięgają nawet 70%! Festiwal promocji skierowany jest wyłącznie do użytkowników korzystających z usługi Allegro Smart! Możecie ją aktywować za pośrednictwem strony internetowej: https://allegro.pl/smart.

W ramach tegorocznej edycji Allegro Smart! Week możemy skorzystać z dwóch rodzajów ofert: nielimitowanych i limitowanych. Te pierwsze dostępne są w dużych ilościach przez cały tydzień akcji. Z kolei oferty limitowane pojawiają się codziennie, a ceny produktów są obniżone nawet o 70%! W tym przypadku warto wykazać się czujnością oraz refleksem i śledzić stronę https://na.allegro.pl/allegro_smartweek. Każdego dnia pojawiają się na niej najbardziej atrakcyjne promocje. Skorzystają z nich jedynie ci, którzy jako pierwsi zdecydują się na zakup! Co więcej, produkty dostępne w ramach tych ofert możecie kupić jedynie w wybrane dni i o konkretnych godzinach!

Jak zdobyć wymarzone produkty w najlepszej cenie?

Najlepiej od razu dodać je do obserwowania – będzie to możliwe na 20 minut przed startem oferty. Następnie Allegro wyśle Wam powiadomienie z informacją o dokładnym czasie, w którym przedmiot zostanie wystawiony na sprzedaż.

Uwaga – program ma pewne ograniczenia! Produktów z limitowanej oferty nie można kupić w dowolnej ilości. W przypadku najlepszych ofert możemy kupić tylko 1 sztukę w cenie promocyjnej, natomiast dla niektórych produktów będzie to z kolei maksymalnie 5 sztuk, w zależności od oferty. Bądźcie czujne! A może już udało się Wam kupić wymarzone produkty?

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie