Pojechałam z kolegą nad morze. Czy powinnam tego żałować?

Jedna z naszych czytelniczek podzieliła się z nami historią z wakacji.
Pojechałam z kolegą nad morze. Czy powinnam tego żałować?
fot. istock.com
24.09.2020
Dominika Stanisławska

"Chciałabym się z wami podzielić pewną historią. Mój kolega zaprosił mnie na wakacje. Do tej pory łączyły nas czystko koleżeńskie stosunki. Nie ukrywam, że po zaproszeniu oczekiwałam czegoś więcej, i tak też się stało...

Historie z życia wzięte - list czytelniczki

Nie zdążyliśmy nawet dobrze się rozpakować, a już wylądowaliśmy w łóżku. Wiem, że on miał problemy, a że byliśmy w dobrych stosunkach, to zaprosił akurat mnie.
 Zrobiło mi się wtedy przykro.
fot. istock.com
Było naprawdę cudownie. Myślałam, że może nawet coś z tego będzie, ale niestety nie. Codziennie razem gdzieś chodziliśmy, dobrze się bawiliśmy i zwiedzaliśmy. On powiedział wprost, że nic z tego nie będzie. Zrobiło mi się wtedy przykro. Nie wiem, czy powinnam żałować tych wakacji? Na początku traktowałam to jak zwykły wyjazd, ale teraz sama nie wiem, co tym myśleć. Niby umówiliśmy się na kolejny wspólny wyjazd, ale nie wiem, czy pojadę. Co jeśli się zakocham? On mówi, że nie chce złamać mi serca, a ja jestem taka zagubiona. Codziennie o nim myślę, o tym, czy dobrze zrobiłam. Nigdy wcześniej nie byłam z żadnym kolegą na wakacjach. Czy na każdych dochodzi do zbliżenia? Przecież tyle się mówi o przyjaźni damko-męskiej. Czy ona faktycznie istnieje?
Zobacz więcej: Mam dziecko z obcym człowiekiem. Nie wiem, co powiedzieć rodzinie - list czytelniczki
Z drugiej strony bardzo mnie do niego ciągnie. Nie znamy się długo, ale naprawdę intensywnie. Tyle razy miałam złamane serce, że nie chce kolejny raz cierpieć, ale miłość niejedno ma imię, a także jest ślepa. Może powinnam dać mu czas na zastanowienie? W końcu z przyjaźni też może być dobry związek – i trwalszy, to najważniejsze. Poza tym, koleżanki mówią, że nic złego się nie stało i one tez nie raz jeździły z różnymi kolegami na wakacje. Czy uprawiali seks? Nie wiem. One mówią, że nie, a ja im wierze. Dlaczego miałby mnie okłamywać? Zastanawiam się też, czy wszyscy mężczyźni są tacy sami? Kolejne pytanie, to czy on nadal mnie lubi? Od powrotu nie rozmawialiśmy, a ja nie wiem, czy mogę się do niego odezwać. Myślałam, że sobie ufamy i się lubimy, a teraz on milczy. Nigdy nie milczał. A co jeśli mnie tylko wykorzystał i już więcej się nie zobaczymy? Czy moje serce zniesie kolejne rozczarowanie?

Pozdrawiam serdecznie
Anna
Zobacz więcej: Maffashion urodziła! Pochwaliła się przepięknymi zdjęciami - SO SWEET!

SONDA
Byłaś kiedyś z kolegą na wakacjach?
Byłaś kiedyś z kolegą na wakacjach?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie