Wygraj książkę "Ciche dni" - pełną emocji powieść o okrutnej sile milczenia

Sprawdź jakie są zasady konkursu, weź udział i wygraj książkę "Ciche dni"
Wygraj książkę "Ciche dni" - pełną emocji powieść o okrutnej sile milczenia
10.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Książka "Ciche dni" Abbie Greaves - opis

Frank i Maggie są szczęśliwym małżeństwem z długim stażem. Choć wiele już razem przeżyli, nie potrafią poradzić sobie z największą w ich życiu tragedią, jaką jest śmierć jedynej córki. Rozpacz i cierpienie, poczucie winy i niezgoda na taką kolej rzeczy sprawiają, że Frank zamknął się w sobie. Od pół roku nie zamienił z żoną nawet jednego słowa.

Ogłuszająca cisza staje się dla Maggie nie do zniesienia. Niewypowiedziane słowa i podwójna samotność mają tragiczny finał - kobieta usiłuje odebrać sobie życie. Gdy trafia do szpitala, zostaje wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Nawet jeżeli odzyska przytomność nigdy nie będzie już taka sama. Dopiero, gdy sprawy przybierają dramatyczny obrót, Frank postanawia wyjawić tajemnicę swojego milczenia. 

Czy prawda uratuje Maggie? Czy uratuje ich małżeństwo? 

To debiutancka powieść Abbie Greaves jest uderzająco prawdziwa, wzruszająca i rozdzierająco piękna! Jak komentuje sama Jojo Moyes: Niesamowicie dojrzały i zaskakujący debiut. Nie mogę się doczekać kolejnej książki Abbie Greaves.

Książka Ciche dni

Koniecznie musisz ją przeczytać! Co zrobić, żeby zdobyć jeden z egzemplarzy książki?

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać książkę "Ciche dni" Abbie Greaves?

Wystarczy na IG Supermam, w komentarzu pod zdjęciem konkursowym napisać dlaczego to ty masz zdobyć egzemplarz książki. Konkurs trwa do dzisiaj do końca dnia, czyli do 23:59:59.

My jutro wybierzemy 5 osób do których trafi książka. 

Ważne! W komentarzu napisz, że akceptujesz regulamin dostępny TUTAJ

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie