Ten mężczyzna "odnowił" Śpiącą Królewnę i w niezapomniany sposób oświadczył się ukochanej!

O takich bajkowych zaręczynach (dosłownie) marzy chyba każda z nas!
Ten mężczyzna "odnowił" Śpiącą Królewnę i w niezapomniany sposób oświadczył się ukochanej!
fot. Instagram @yours_true_lee
01.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Która z nas nie marzyła o księciu z bajki. Biały koń, mundur podkreślający idealne proporcje, ten błysk w oku i traktowanie kobiety, jako tej najważniejszej, jedynej oraz najlepszej na świecie. Z miłością bywa różnie, a z naszymi wybrankami jeszcze inaczej. Jedno jest pewne, prawdziwa miłość istnieje - czego dowodem jest poniższe wideo.

Od dawna wiedziałam, że to czy jesteś szczęśliwa zależy w dużej mierze od tego jak postrzegasz swoje życie i to czy potrafisz cieszyć się z drobnostek, a także kreatywnego podejścia do wielu aspektów tego życia. 

Na dowód tego, że przy odrobinie chęci można stworzyć, zaaranżować coś co poruszy nie tylko najbliższą, ukochaną osobę. Ale dadzą innym nadzieję, że naprawdę prawdziwa miłość istnieje!

Wydawać by się mogło, że do takich czynów zdolny jest tylko beznadziejny romantyk - nic bardziej mylnego. Jestem pewna, że niejedna z nas chciałby doświadczyć takiego przeżycia. 

Jak zorganizować idealne zaręczyny?

Ilustrator, samozwańczy beznadziejny romantyk przygotował dla swojej dziewczyny niezapomniane przeżycia. Filmowiec Lee Loechler przez sześć miesięcy pracował z australijskim ilustratorem nad swojego rodzaju sfałszowaniem bajki Disney'a - Śpiąca Królewna. Dosłownie wcielił w fabułę siebie i ukochaną. To ukochana bajka dziewczyny Lee i ten postanowił stanąć na głowie by uczynić zaręczyy wyjątkowymi.

Jak napisał na swoim Instagramie: „Nie każdego dnia możesz oświadczyć się ukochanej ze szkoły średniej. Jedyną rzeczą lepszą niż widok najmądrzejszej osoby, którą znam, całkowicie oniemiałej, była świadomość, że będziemy mogli żyć długo i szczęśliwie razem”.

Dość sporym problemem w przygotowaniu całości było to, że ulubiony film kobiety to animacja. Ale... Ale był duży problem: jej ulubiony film był animowany. Dobrych kilka miesięcy trwało znalezienie współpracowników i przygotowanie odpowiedniego filmu. Następnie Lee zaprosił swoją dziewczynę na zamknięty pokaz do kina i tam wydarzyła się magia...

Zresztą zobaczcie sami to wyjątkowe wideo z niezwykle wzruszających zaręczyn...:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie