Wiele orgazmów? TAK, to możliwe - zastosuj tych 7 wskazówek!

Mówi się, że jeden orgazm jest zdrowy, a co dopiero kilka? Przeczytaj ten przewodnik i dowiedz się wszystkiego krok po kroku.
Wiele orgazmów? TAK, to możliwe - zastosuj tych 7 wskazówek!
fot. istock.com
29.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Seks – orgazm, dotyk i cała ta przyjemność to zdrowie, zaczynając od promiennego wyglądu skóry, lśniących włosów, poprawy kondycji, dotlenienia organizmu, wzmocnienie układu odpornościowego, regulacja cyklu snu, łagodzenie stanów lękowych i depresji, dobre samopoczucie czy spalenia masy kalorii! Dodatkowo im więcej przyjemności czujesz tym więcej w twoim ciele uwalniane jest więcej hormonów szczęścia.

Jeśli jeden orgazm przynosi takie korzyści zdrowotne to wyobraź sobie co się będzie działo z dwoma lub więcej!

Jak podkreślają specjaliści, posiadanie od jednego do pięciu orgazmów w trakcie stosunku jest zupełnie normalne i możliwe dla każdej kobiety.

Jak osiągnąć wiele orgazmów?

Wiele kobiet nie pozwala sobie na pełne podniecenie, a to właśnie ono jest źródłem wielu orgazmów. Jest to dość długa droga, ale po przeczytaniu tego przewodnika wszystko będzie jasne!

Sprawdź swoje emocje

Stawanie się kobietą multiorgasmiczną to sposób myślenia. Najpierw musisz wypracować w sobie myślenie, że możesz osiągnąć wiele orgazmów. Następnie naucz się relaksować. Głębsze orgazmy to bardzo intensywny stan uwolnienia myśli, musisz być gotowa by zanurzyć się w nieznane i pozwolić sobie po prostu „odpłynąć”. Kiedy twoja postawa zacznie się zmieniać, dwa lub więcej orgazmów może stać się twoją normą.

Zwolnij "go"

„Wytrenowanie” mężczyzny ma kluczowe znaczenie dla kobiet które są w stanie osiągnąć wyższe stany przyjemności i w końcu orgazmy. Standardowo, średnio osiągnięcie punktu kulminacyjnego zajmuje około 3 – 7 minut, przeciętna kobieta potrzebuje od 10 do 20 minut. Kobieca gra wstępna jest jedną z najlepszych technik na rozpoczęcia ekscytacji, która prowadzi nas właśnie do wielokrotnych orgazmów.

Pozwól mu się wysilić

Twój mężczyzna pragnie zobaczyć jeden, dwa lub kilka twoich orgazmów. Większość kochanków jest hojna i czerpie satysfakcję z podniecenia kobiety. Ale problemem jest to, że spora część kobiet w trakcie seksu ma problem z otrzymaniem uwagi i erotycznemu skupieniu na własnej przyjemności. Jeśli chcesz przeżyć dreszczyk emocji pozwól sobie na bycie gwiazdą seksualnego doświadczenia. Zapomnij o zamartwianiu się typu: za długo to trwa, albo mi się nudzi!

Zobacz więcej: To jest najpopularniejsza na świecie pozycja seksualna

Pomóż mu w pracy ręcznej

W przypadku większości kobiet, dłonie i usta partnera to najlepsze narzędzia pomagające osiągnąć szczyt, więc upewnij się, że twój mężczyzna wie jak z nich korzystać. Pokaż mu dokładnie jak chcesz być dotykana i pozwól mu odkrywać. Wiele kobiet uwielbia połączenie seksu oralnego z kilkoma palcami w środku. Daj mu konkretną informację co działa na ciebie!

Jak osiągnąć wiele orgazmów?

fot. istock.com

Weź oddech

Po pierwszym orgazmie weź oddech i delektuj się chwilą zanim zaczniesz budować kolejne pobudzenie. Twój kolejny orgazm może zająć tylko kilka minut. Kiedy ludzie są podnieceni seksualnie mają tendencję do wstrzymywania oddechu. Błąd! Ćwicz równomierny oddech co zwiększa moc i przyjemność z orgazmu.

Stymulacja łechtaczki

Kiedy już twój partner znajdzie się w środku, utrzymuj stymulację łechtaczki. Sporo kobiet nie ma orgazmu tylko ze stosunku penetrującego, ale może osiągnąć szczyt właśnie dzięki stymulacji łechtaczki. Wiele badań wskazuje, że właśnie w ten sposób możesz osiągnąć wielokrotny orgazm.

Zachowaj połączenie

Głębsze orgazmy pochwowe dotyczą bardzo głębokiego stanu zrelaksowania i „odpłynięcia” na fali uniesienia. Kontakt wzrokowy, takie uczucia jedności, połączenia – to intensywne ale zmusza cię do bycia bardziej wrażliwym i otwartym, co jest kluczem do głębszych doznań.

Kiedy dojdziesz do dwóch orgazmów to już drzwi otwarte do trzech, czterech itd. Jak podkreślają specjaliści nie ma maksymalnej liczby orgazmów dla kobiety. Jeśli tak się nie stanie za pierwszym razem, nie poddawaj się, nie martw i praktykuj razem z partnerem.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie