Tip dnia: Zainwestuj w siebie

Jedna godzina to tylko 4% z 24 godzin, które codziennie dostajemy od życia. Przez tę godzinę po protu pomyśl tylko o sobie! Myślisz, że to egoistyczne podejście? Nic bardziej mylnego.
Tip dnia: Zainwestuj w siebie
fot. istock.com
28.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

Od jak dawna myślisz o maseczce na twarz, którą dostałaś od koleżanki na urodziny, a może pedicure, czy wizyta u fryzjera, na którą nie możesz się od miesiąca zebrać? Zawsze marzyłaś o profesjonalnym masażu czekoladą lub gorącymi kamieniami? Rzuć wszystko, zadzwoń i się na niego zapisz.

Jak zainwestować w siebie?

Pomyśl w końcu o sobie i po prostu to zrób. Zostaw dzieci pod opiekę mężowi, zadzwoń do najlepszej przyjaciółki i działaj. Wyłącz telefon i spędź tę godzinę relaksując się w saunie lub wyciskając siódme poty na siłowni. Zadbaj o włosy, skórę, paznokcie i olśniewaj promiennym wyglądem. Zobaczysz, że o wiele częściej będziesz się uśmiechać, twoja cera nabierze blasku, a błahe problemy znikną w niepamięć.

Relaks

fot. istock.com

Zobacz więcej: Sharon Stone: "Wyszłam z tego cudem. Miałam pięć procent szans na przeżycie"

Naukowcy potwierdzają, że tak spędzony czas, zaowocuje o wiele lepszym nastrojem w ciągu całego dnia oraz lepszym poczuciu własnej wartości. Będziesz nie tylko lepszą dziewczyną, żoną i matką, ale o wiele łatwiej i bezstresowo wykonasz swoje obowiązki w pracy.

Korzystaj z życia, ponieważ po to ono jest!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie