Wygraj książkę "Tysiąc nocy bez ciebie" - dzięki tej powieści na nowo uwierzycie w miłość

Sprawdź jakie są zasady konkursu, weź udział i wygraj książkę "Tysiąc nocy bez ciebie"
Wygraj książkę "Tysiąc nocy bez ciebie" - dzięki tej powieści na nowo uwierzycie w miłość
09.06.2020
Katarzyna Lemanowicz

Książka "Tysiąc nocy bez ciebie" Federico Moccia - opis

Ona – wybitna pianistka związana z dobrze zapowiadającym się architektem. On – bogaty, przystojny a jednocześnie cyniczny i niezdolny do głębszych uczuć. Jak potoczyły się dalsze losy Sofii, Adrei oraz Tancrediego?

Patrząc w lustro Sophia, nie poznaje samej siebie. Zastanawia się, kim jest ta nudna kobieta, która straciła pasję do wszystkiego, nawet do muzyki. Porzuciła grę na pianinie i wyjechała z Włoch, aby uczyć w lokalnej szkole niedaleko Władywostoku. Rodzina i przyjaciele są przekonani, że Sophia przeprowadziła się do Rosji w związku z pracą. W rzeczywistości kobieta uciekła – od samotności, od małżeństwa z Andreą, a przede wszystkim od Tancrediego – mężczyzny, który najpierw ją w sobie rozkochał, a następnie zawiódł jej zaufanie i ją porzucił.

Po ośmiu miesiącach Sofia czuje, że dojrzała do tego, aby zmierzyć się ze swoimi problemami. Wraca do Rzymu, do męża. Chce przekonać się, co zostało z łączącego ich niegdyś uczucia. Kiedy na jaw wychodzą kłamstwa Andrei, dochodzi do wniosku, że nadszedł wreszcie czas, aby skupiła się wyłącznie na sobie. Na nowo układa swoje życie – podejmuje pracę w konserwatorium muzycznym, odświeża kontakty towarzyskie, a także jedzie na Sycylię, by odwiedzić swoich rodziców. W czasie krótkiego pobytu w domu rodzinnym dowiaduje się, że nie tylko Andrea miał przed nią sekrety…

Po powrocie Sofia rusza w międzynarodowe tournée. Powoli zaczyna zapominać o przeszłości. Wszystko zmienia się pewnego wieczoru, kiedy po koncercie spotyka Tancrediego. To już nie jest ten sam zimny, cyniczny i wyrachowany mężczyzna, który uwiódł ją, bo taki miał kaprys. Tancerdi jest teraz innym człowiekiem – gotowym się zaangażować i stworzyć poważny związek.

Sofia musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czego naprawdę chce. Czy potrafi przebaczyć Tancrediemu? Czy Tancredi jest gotowy porzucić dotychczasowy styl życia i zbudować trwałą relację? Czy tych dwoje ma przed sobą szansę na wspólną przyszłość?

„Tysiąc nocy bez ciebie” to opowieść o stawianiu czoła demonom przeszłości, o nieustającej sile miłości, a także o decyzjach, które wpływają całe nasze życie. Federico Moccia doskonale oddaje życiowe rozterki swoich bohaterów. Wartka fabuła i wzruszająca historia sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od lektury. Dzięki tej książce na nowo uwierzycie w miłość.

Tysiąc nocy bez ciebie

Koniecznie musisz ją przeczytać! Co zrobić, żeby zdobyć jeden z egzemplarzy książki?

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać książkę "Tysiąc nocy bez ciebie" Federico Moccia?

Wystarczy na FB Supermam, w komentarzu pod zdjęciem konkursowym napisać dlaczego to ty masz zdobyć egzemplarz książki. Konkurs trwa do jutra do końca dnia, czyli do 10 czerwca 2020, do 23:59:59.

My jutro wybierzemy 5 osób do których trafi książka. 

Ważne! W komentarzu napisz, że akceptujesz regulamin dostępny TUTAJ

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Natalia (Ocena: 5) 11.06.2020 21:33
Kocham książki i potrafię do nich wracać kilka razy... odskocznia po całym dniu... zarazam ta miłością innych... Niech ta miłość idzie w świat ... A ta książka napewno to uczyni... ❤
odpowiedz
Polecane dla Ciebie