GIOPanda dołącza do rodziny szczoteczek sonicznych InnoGIO

Dbanie o zdrowie jamy ustnej dzieci, jest priorytetem każdego rodzica, bowiem właściwa higiena już od najmłodszych lat jest kluczowa w rozwoju prawidłowych nawyków, które będą towarzyszyć naszym pociechom przez całe życie.
GIOPanda dołącza do rodziny szczoteczek sonicznych InnoGIO
28.06.2024
Katarzyna Lemanowicz

W odpowiedzi na rosnące potrzeby najmłodszych użytkowników, InnoGIO stworzyła nowy model szczoteczki do zębów, która łączy w sobie nowoczesne technologie, funkcjonalność oraz zabawę. To wszystko sprawia, że szczotkowanie staje się przyjemne i ‘dziecinnie’ proste.

GIOPanda dołącza do rodziny szczoteczek sonicznych InnoGIO

Innowacyjna szczoteczka GIOPanda zapewnia dzieciom efektywne czyszczenie zębów, oraz sprawia, że mycie zębów staje się ciekawym i interaktywnym doświadczeniem.

Poniżej przedstawiamy kluczowe zalety produktu:

Dla kogo? Wielkość główki jest idealnie dostosowana do potrzeb dzieci w wieku 2-12 lat.

Jest wodoodporna: Szczoteczka jest w pełni wodoodporna, co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość podczas codziennego użytkowania. Posiada silikonową obudowę, co zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni młodego użytkownika.

Jak pracuje? Urządzenie oferuje cztery różne tryby pracy, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji dzieci. Szczoteczka posiada funkcję 30-sekundowych interwałów, które pomagają dzieciom dokładnie szczotkować każdą część jamy ustnej, oraz zintegrowany czasomierz, który zachęca najmłodszych do szczotkowania zębów przez zalecane 2 minuty. Szczoteczka jest zasilana 1 baterią AAA, na której może pracować 3 miesiące.

Wbudowana pamięć: szczoteczka zapamiętuje ostatnio używany tryb, co ułatwia codzienne użytkowanie.

Wymienne końcówki: W zestawie znajduje się wymienna nasadka, więc nie trzeba się martwić na zapas. Dodatkowo, główkę szczoteczki można podświetlić na jeden z siedmiu kolorów, co sprawia, że codzienna higiena jamy ustnej staje się zabawą.

Szczoteczka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych użytkownikach. Lekka i ergonomiczna rączka ułatwia samodzielne użytkowanie, dzięki czemu dzieci mogą rozpocząć przygodę ze szczotkowaniem zębów w przyjemny i łatwy sposób. Wierzymy, że innowacyjne podejście do higieny jamy ustnej, które łączy nowoczesne technologie z zabawą, przyczyni się do wyrabiania zdrowych nawyków, a w rezultacie zdrowia jamy ustnej u najmłodszych. Nasza szczoteczka jest nie tylko funkcjonalna, ale również atrakcyjna, co sprawia, że codzienne mycie zębów staje się radosnym rytuałem. - dodaje Karina Opalińska, General Manager InnoGIO.

Więcej informacji na temat produktów InnoGIO znajduje się na stronie: https://innogio.pl/

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie