Ta 7-letnia dziewczynka zachorowała na raka piersi!

Matka mówi o niepokojących objawach!
Ta 7-letnia dziewczynka zachorowała na raka piersi!
fot. www.thesun.co.uk/Jam Press
08.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Okazuje się, że dziewczynka już w wieku 5 lat zaczęła wykazywać pewne oznaki choroby. Po szokującej diagnozie, dziewczynka przeszła operację usunięcia chorej piersi i zapobieżenia rozprzestrzenianiu się nowotworu na inne organy.

Rak piersi u dzieci

Należy podkreślić, że rak piersi u dzieci jest niezwykle rzadki. Co zaniepokoiło tę chilisjką mamę? Po kąpieli, podczas kremowania córki znalazła guzek pod sutkiem. Natychmiast udała się do lekarza, który powiedział, że to nie jest normalne i zlecił dalsze badania.

fot. Jam Press

Prezes Chilijskiego Stowarzyszenia Pacjentów Onkologicznych – Felipe Tagle, przyznał, że wielu lekarzy nie chciało się zajmować tym przypadkiem, ze względu na jego wyjątkowość.

Aktualnie dziewczynka czeka na wyniki badań, aby dowiedzieć się, czy guz nie rozprzestrzenił się na inne organy i zadecydować jakie leczenie podjąć.

Mama dziewczynki przyznaje, że cała rodzina jest zdruzgotana tą informacją i podkreśla, że: moja córka nie rozumie jeszcze w pełni swojej diagnozy. Jest teraz okaleczona. Jedyne co mi wspomina, kiedy zabieram ją do onkologa, to że nie chce być łysa. Poza tym nie rozumie, że straciła pierś.

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie