Jak zadbać o zdrowy jadłospis najmłodszych?

Z pomocą przychodzi Maczfit!
Jak zadbać o zdrowy jadłospis najmłodszych?
27.09.2022
Katarzyna Lemanowicz

Catering dietetyczny Maczfit wprowadził do oferty menu dla dzieci MaczKids, czyli smaczne posiłki dla najmłodszych. Od teraz zapracowani rodzice, którzy pragną, by ich dzieci jadły zdrowo, mogą odetchnąć z ulgą i oddać codzienny jadłospis swoich pociech w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Ponadto marka wzbogaciła swoją ofertę o kanapki własnego wyrobu. A wszystko to w naprawdę przystępnej cenie.

Catering dietetyczny Maczfit wprowadził do oferty menu dla dzieci MaczKids

Zapewnienie odpowiedniego, zdrowego jadłospisu dla swojego dziecka to naprawdę nie lada wyzwanie. Szczególnie, gdy mamy do czynienia z małym niejadkiem, a rodzicom brakuje czasu na codzienne przyrządzanie pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków. Dlatego Maczfit wyszedł naprzeciw oczekiwaniom małych krytyków kulinarnych, a także ich zabieganych rodziców, wprowadzając do oferty MaczKids – czyli ulubione dania najmłodszych. Wśród nowych dań znajdziemy spaghetti bolognese z mozzarellą, naleśniki z serkiem i musem truskawkowym własnego wyrobu, gofry z naturalną konfiturą wiśniową i serkiem kokosowym, pulpeciki drobiowe w sosie śmietanowo-koperkowym z ryżem i marchewką baby, a także pizzerinki z sosem i salami oraz ketchupem własnego wyrobu. Wszystkie wymienione posiłki są dostępne dla osób korzystających z diety Maczfit z Wyborem Menu.

Kreowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci, to jeden z najważniejszych czynników decydujących o ich zdrowiu – nie tylko w dzieciństwie, ale także w życiu dorosłym. Odpowiednio skomponowana dieta najmłodszych minimalizuje ryzyko występowania niedoborów pokarmowych, zapewnia ich prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na poszczególne choroby. Dzieciństwo to czas, w którym kształtują się późniejsze upodobania. Dzieci poprzez obserwację i naśladowanie rodziców oraz opiekunów uczą się, co, jak i dlaczego jeść mówi Małgorzata Brzezińska, Manager Dietetyki Maczfit.

Maczfit nieustannie poszerza ofertę dla klientów, a od sierpnia firma oferuje aż 3 propozycje diet z Wyborem Menu, już od 56 zł za cały dzień. A wśród nich dietę Everyday, czyli znane smaki ze szczyptą fantazji (15 dań do wyboru), Top Sellers składającą się z dań najczęściej zamawianych przez klientów (25 dań o wyboru), a także Just Restaurant z najszerszym wyborem (40 dań do wyboru). W Maczfit znajdziemy także 13 gotowych diet, a wśród nich. najnowszą propozycję marki – Dietę Comfort, idealną dla osób lubiących klasykę w innowatorskim wydaniu.

Więcej informacji znajdziesz na www.maczfit.pl.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie