Kremy SPF dla najmłodszych – jak wybrać ten odpowiedni?

Pełne słońca dni zwiastują nadejście długo wyczekiwanego lata.
Kremy SPF dla najmłodszych – jak wybrać ten odpowiedni?
25.07.2022
Katarzyna Lemanowicz

Wysokie temperatury zachęcają do spacerów z pociechami. Ciepłe promienie słońca przyjemnie ogrzewają ciało, jednak bez odpowiedniej ochrony mogą być niezwykle niebezpieczne. Skóra najmłodszych różni się od skóry dorosłej osoby. Jest cieńsza, bardziej wrażliwa, przez co mocniej narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Aby ją chronić przez cały rok, należy stosować odpowiedni krem SPF. Którym kosmetykom zaufać i czym się kierować przy ich wyborze? Marka MomMe przychodzi z gotowym rozwiązaniem.

Kremy SPF dla najmłodszych – jak wybrać ten odpowiedni?

Zakup odpowiedniego kremu z filtrem dla najmłodszych nie jest prostym zadaniem. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które różnią się wskaźnikami ochrony i najróżniejszymi składami. Wybierając krem SPF, powinniśmy stawiać przede wszystkim na sprawdzone i skuteczne kosmetyki, którym można zaufać. Dodatkowo przebywając na słońcu, aby wzmocnić skuteczność produktu, należy powtarzać aplikację co około 2-3 godziny.

Kremy z filtrem MomMe chronią skórę dziecka zarówno przed szkodliwymi promieniami UVB, jak i UVA. Wszystko dzięki filtrom mineralnym, czyli m.in. bardzo bezpiecznemu dla skóry dziecka tlenkowi cynku i dwutlenku tytanu. Tego rodzaju filtry są ekologiczne i bezpieczne dla skóry. Co więcej -  nie szkodzą środowisku, co stanowi ich dodatkowy plus dla wszystkich rodziców, którym zależy na przyszłości planety. Poniżej przedstawiamy propozycję najlepszych kremów z filtrem.

Ochronny parasol od słonka SPF 50

Krem SPF 50 to idealne rozwiązanie na letnie, pełne słońca dni. Zabezpieczy skórę naszego dziecka przed szkodliwym promieniowaniem i podrażnieniami. To naturalny kremem z filtrem, który zapewni dziecku wielofunkcyjną pielęgnację oraz ochronę. Bestsellerowy produkt MomMe, w swoim składzie posiada certyfikowane i ekologiczne filtry, które minimalizują ryzyko reakcji alergicznych związanych z działaniem słońca.

Spacerowy krem na każdą pogodę SPF 25 Kicia Kocia

Idealnym uzupełnieniem pielęgnacji w miesiącach z mniejszym natężeniem słońca jest krem z filtrem SPF 25. W tym roku MomMe przygotowało coś wyjątkowego. Kicia Kocia w swoich książeczkach skradła już serce niejednemu maluchowi. Teraz wspiera także rodziców w codziennej pielęgnacji i ochronie! Krem SPF 25 został stworzony na bazie naturalnych składników. Idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji. W jego składzie znajdziemy skuteczny filtr przeciwsłoneczny, wysokiej jakości oleje odżywcze, a także kojąco-nawilżające mleczko z migdałów ziemnych.

Ochrona skóry odpowiednimi produktami z filtrem SPF to kluczowy element rutyny pielęgnacyjnej malucha. Ważnym aspektem jest, aby przy codziennym stosowaniu wybierać krem, który nie będzie powodował podrażnień, a jego skład będzie bezpieczny dla skóry. MomMe zwalnia rodziców z obowiązku analizy składów i czasochłonnego poszukiwania odpowiedniego kremu. W swojej ofercie posiada produkty wyłącznie najwyższej jakości, którym spokojnie można zaufać. Dzięki nim pielęgnacja stanie się o wiele przyjemniejsza i co ważne - skuteczna!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie