Jej 18-letni syn jedzie na wakacje z kumplami. Napisała mu listę zasad, z której śmieje się cały Internet

Zwłaszcza rada numer 5 to prawdziwy hit!
Jej 18-letni syn jedzie na wakacje z kumplami. Napisała mu listę zasad, z której śmieje się cały Internet
Fot. Unsplash
05.07.2019
Katarzyna Lemanowicz

Pierwsze wakacje bez rodziców, za to w towarzystwie przyjaciół, to prawdziwa przygoda. Wreszcie nikt nas nie kontroluje, nie stawia żadnych reguł i nie śledzi każdego kroku. Wakacyjne wyjazdy ze znajomymi, zwłaszcza w młodym wieku, potrafią być naprawdę szalone. Nastolatkowie liczą na to, że przeżyją wakacje życia, wypełnione nieustanną imprezą, alkoholem i towarzystwem płci przeciwnej. 

Zobacz również: Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?

Na takie wakacje właśnie wybiera się 18-letni Finn ze Szkocji. Będzie to prawdziwa męska wyprawa, podczas której młody chłopak i jego kumple mają nadzieję naprawdę zaszaleć. Finn i jego przyjaciele już nie mogą doczekać się wyjazdu do hiszpańskiego resortu Magaluf, słynącego z szalonych imprez.

Obawy matki chłopca

Mama 18-latka nie jest zachwycona tym wyjazdem bez jakiejkolwiek kontroli rodzicielskiej. W związku z tym przygotowała dla swojej pociechy listę zasad, których Finn ma absolutnie przestrzegać: 

Zaczynam stresować się twoim jutrzejszym wyjazdem do Magaluf. Dużo myślałam nad słowami porady: 

  1. Nie pij alkoholu przed jazdą na lotnisko. Jeśli się upijesz, nie wpuszczą cię na pokład samolotu. Pamiętaj, co stało się na koncercie Eminema! Chociaż sądzę, że nie pamiętasz, co się wtedy działo. 
  2. Nie zabieraj ze sobą paszportu na wieczorne wyjścia, żeby używać go jak dowód osobisty. W ciągu ostatnich paru miesięcy zgubiłeś dwa paszporty tymczasowe, trzy pary kluczy od domu, karty bankowe, pieniądze i portfel. Nie można ci ufać. Zakładam, że jeśli na Maladze wyglądasz, jakbyś miał więcej niż 12 lat, nikt nie będzie chciał cię wylegitymować. Jeśli stracisz paszport nie zostaniesz wpuszczony na samolot powrotny, chociaż to żadna tragedia, ale z drugiej strony masz tylko 10 funtów na wydatki. 
  3. Pamiętaj, żeby jeść. Nie szacuj cen jedzenia zastanawiając się, ile drinków mógłbyś kupić za tyle samo pieniędzy. 
  4. Jeśli będzie organizowana jakaś impreza na jachcie albo nad basenem, trzymaj się od niej z daleka. Pamiętasz, gdy kiedyś przypadkiem wpadłeś do stawu i musiałeś wracać do domu nagi, z niedziałającym telefonem? 
  5. Nie rób sobie tatuażu. A jeśli już musisz, niech to będzie na twoich pośladkach. Dzięki temu gdy przez następne 70 lat będziesz żałował czegoś, co zrobiłeś jako 18-letni idiota, nie będzie ci o tym codziennie przypominać. 
  6. Nie uprawiaj seksu bez zabezpieczenia. Jedna noc pełna wrażeń nie jest warta rzeżączki. Właściwie to w ogóle nie uprawiaj seksu. Nie masz pojęcia, co te dziewczyny wcześniej robiły. 
  7. Nie dzwon do mnie, gdy jesteś pijany. Będę się wtedy tylko martwić! Nawet jeśli zacznie grać twoja ulubiona piosenka, albo jest 3 w nocy nie chcę żadnych telefonów z tobą krzyczącym: “LISA, SPODOBA CI SIĘ TA PIOSENKA! POCZEKAJ NA BAS!”. Nie chcę też żadnych połączeń wideo wcześnie rano, żeby porozmawiać z przypadkowymi ludźmi. 
  8. Opiekujcie się sobą nawzajem i dzwon w razie jakichkolwiek problemów. Zastanawiam się, kto z waszej grupy jest najbardziej rozsądny ale mam z tym duży problem. Kocham cię najbardziej na świecie i baw się dobrze, ale wróć do domu bezpiecznie. 

Lista zasad przygotowana przez Lisę, matkę Finna, z miejsca stała się viralem. Pod wpisem opublikowanym na Twitterze pojawiły się setki komentarzy. Internautów bardzo rozbawiły reguły ustalone przez matkę 18-latka, ale stwierdzili, że chłopak i jego kumple raczej się do nich nie zastosują. Uznali też, że matka Finna musi być wspaniałą kobietą. 

Twoja mama jest najbardziej troskliwą, kochającą kobietą. Doceniaj ją. 

Uwielbiam tę mamę! Chyba zrobię screenshota jej porad i użyję ich, kiedy mój syn pojedzie na wakacje. 

Jestem w 100 procentach pewna, że nie zastosujecie się do tych porad. 

Bardziej ciekawi mnie to, co wydarzyło się na koncercie Eminema?! 

A wy pamiętacie rady, jakie dostawaliście od swoich rodziców przed pierwszymi wakacyjnymi wyjazdami ze znajomymi? 

Zobacz również: Czy zgodzić się na wyjazd chłopaka z kumplami?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie